Deníček jak vyšitý

23. 3. 2016

Moje hlava je proti mně a můžu si za to sám. Jak jednoduché je se naprogramovat špatným směrem.

IMG_5483

Típnul jsem budík s tím, že si dám ještě 10 min. Za další 3 minuty jsem usnul a probral se. To je jako co, probrala se zodpovědnost. Vstal jsem a udělal si snídani k filmu. Mám takový pocit, že hned po tom moje zodpovědnost šla spát.
Naběhl jsem na svoji poloviční řadu, kterou jsem totálně vyškubal před dvěma týdny. Takže co, no správně, je tam naprosté hovno. Vyfotil si východ slunce a začal dělat, že sbírám. Jinak bych to nepojmenoval. Natolik mě to nebavilo, že jsem na to naprosto sral. Plus k tomu jsem se morálně připravil na to, že v 10 začne chcát a já skončím. No a když si hned ráno řekneš něco takového, jsi hodně sám proti sobě. Jelikož každá minuta strávená přes daný čas je jak za trest. Chvíli jsem si i hrál na telefonu. Samozřejmě chcát v 10 nezačalo a já každých 15 minut sledoval předpověď počasí, dokud nebyla vyčerpána data z telefonu, kurva. Hned po tom, co spadly první tři kapky, jsem vyrazil domu.
Už se vidím s kluky při rybaření. Pivko a krajíc chleba s pěknou vrstvou paštiky. Už nechci vidět žádná zasraná jabka. Možná jsem to neměl tolik přehánět, ale teď mě opravdu serou. Je to hlavně dané tím, že je to 2. sběr za tu samou cenu. Tento fakt nějak nedokážu překousnout a to mě ničí každý den. Nejspíš mi tu chybí Maminka a BFF, kteří mi vždy dokážou zlepšit náladu a motivovat. Teď jsem na to sám, no a co ti budu povídat…
Za skoro pět hodin práce jsem udělal 1 bin. Říkám ti, nebavilo mě to, a když mě něco nebaví, seru na to. Na druhou stranu, když jsem si to teď přepočítal na koruny, pořád mám 100 na hodinu a to není zas tak zlé. Obzvlášť, bereme-li v potaz, jak jsem pracoval.
Zítra vypadnu co nejdřív to půjde, už jabka nechci ani vidět. Doufám, že 4 dny mě zregenerují. Ale uvědomuji si, že bych se měl posunout. Chci zkusit kiwi, abych vám mohl do posledního zkurveného detailu popsat, jak na píču je tahle práce. Že jsem negativně naladěným, jdi do prdele. Každá z těchto prací je na píču, i třešně, které byly asi nejlepší z tohohle všeho, ale stejně mě sraly. A hlavně tebe nezajímá růžový blog plný jednorožců, co serou duhu. Ty se chceš vysmát tomu rozmazlenému Pražákovi. V čím větších sračkách jsem, tím víc tebe to baví. Já ti to neberu, chci ti to dopřát, protože vím, že být na druhé straně, tak se taky vysměji.
Zbytek den jsem jen hrál GTA V… dobrou.

IMG_5488

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s