Rád, že sedím

20. 3. 2016

Celý den jsem byl rád, že nemusím nic dělat. Dal bych si víc takových dnů, ale jablíčka čekají.

IMG_5410

Včerejší píchnutí včeličkou nateklo jako svině. Začalo to bolet a svědět. Nenapadlo mě uprostřed noci nic lepšího, než to rozškrábat do mrtě a usnout. Ale za chvíli to tak pálilo, až jsem se probral. Potom jsem už na ruku ani nesáhl a spinkal až do 10 hodin.
Když jsem se konečně rozhodl vylézt z postele, moje ruka vypadala jako u obézního dítěte nebo jako u mě ve čtvrté třídě. Ty vole, co to má bejt. Tohle jsem fakt nečekal a rozhodně nepůjdu k doktorovi. Oni by mi ji usekli a aby to nekrvácelo, zabalili by mi ji do igelitky z Lídlu. Potom by jen pan doktor dodal: „jsem si jistý, že to nemáte zlomené.“
Konečně jsem si taky mohl udělat vajíčka ke snídani. Jeee, to byla dobrota. No, ale den volna při sběru jablek je opravdu něco jiného než den volna při sběru třešní. Rozhodně se necítíš fresh po uplynulém týdnu a opravdu nemáš náladu ani nikam chodit. Popravdě nemáš náladu ani chodit na záchod, takže chčiješ v sedě.
Mezitím jsem si dal oběd, podíval se na dva filmy a domluvil trek s Danielem na Velikonoce. Chápu, že byste si radši početli, jak jsem někde byl, něco se mi stalo a dostal záchvat vzteku a tak dále. Bohužel, zklamu tě, kamaráde. Celý den jsem seděl na židli a odpočíval. Vzrůšo, co.
Během mé tvorby deníčku dorazil Daniel z nákupu a řekl mi, že na trek nejde. Protože je to moc dlouhé na 3 dny. Paráda, a co mám jako dělat o těch Velikonocích…
Sedm večer, deník je sepsaný a fotky upravené, už to jen nahrát a bude. Po cestě jsem navštívil supermarket, koupil si nějaké jídlo a Frantíkum rýži. Taky jsem si koupil čokoládu a ani se jí nedotkl, to je snad zvrat dne. U budky jsem opět nahrál deník a jel domu. Večeře u filmu, čajík s jednou řadou čtverečků čokolády a deníček. Dobrou.

IMG_5420

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s