Cesta z žumpy do pole

29. 3. 2016

Dny, kdy zpracovávám deník a tak, jsou většinou vo hovně, tak si to užij.

pantofle-ponozky

Dnešní den měl být zasvěcený deníčku a cestě do Motueky. Bohužel odhodlání mi stačilo jen na brzké vstávání. Samozřejmě, že se mi nic dělat nechtělo, a tak ranní sprcha na zabití času je skvělý nápad. Než jsem se vůbec dostal ke psaní, už byl vzhůru H.
,,Tak co, šmudlo, dáme paštiku?“ ,,Proč ne.“. Tak asi takhle začalo moje dopisování uplynulých čtyř dnů. K paštice padla i káva a já jako správný spisovatel mohl usednout za můj laptop. Jenže co psát, co se vlastně dělo za posledních pět dnů… Než jsem udělal první den, H vyčistil bazén. Než jsem udělal další dva dny, H zajel do supermarketu a uvařil. A za poslední den, co jsem dopisoval, H stihl uklidit celé auto. No tak mi to holt trošku trvá, no. Všechno chce svůj čas.
Takhle uběhl den až do pěti hodin. Já si skočil do supermarketu na kiwak style. Pantofle a ponožky, doufal jsem, že k tomu nedojde, ale kiwakov na mě má větší dopad. I kdybych byl sebelínější v ČR, tak bych si to stejně nikdy nedovolil jít s pantoflemi a ponožkami do nákupáku, no ty vole. Jenže tohle je kiwakov, takže můžeš, co chceš. Historka od H pobavila… Jeho známý potkal v obchodě paní jen s jednou žabkou a ptal se jí, jestli ztratila botu. Ona na to odpověděla, že ne, ale právě jednu našla…
Dali jsme si poslední krajíc a já mohl vyrazit na pětihodinovou cestu do Motueky po tmě. Je opravdu skvělý nápad vyrážet v 6,30, když v 7,30 je tma. Cesta byla opravdu dlouhá, ale v 11 večer jsem byl na místě.
Vyčůrat a spinkat, zítra opět vstávačka v 6. Dobrou.

IMG_6194

H má radost, že odjíždím.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s