,,Rybáři jedou.“

25. 3. 2016

Tyto výlety nejsou nikdy o tom, o čem se říká, že jsou. Všechny tyto výlety spojuje jedno, alkohol.
IMG_5876

V těch mracích je Mt. Cook.

Spaní do deseti hodin jsem si náramně užil. Ke snídani jsme si jeli buržoazní styl. Kafe, chleba s paštikou, plastová čínská polévka s plastovým sýrem a k tomu chleba. To je snídaně králů. Někdy si říkám, kéž by to Máma nečetla. Plní elánu jak dědkové po viagře jsme naskákali do auta a vyrazili na Waitaki River. Minule tu byla nálož kahavajů, ale dneska tu bylo velké hovno. Změnilo se koryto řeky a už tam nebyly ryby. Já si nafotil vlny a my vyrazili dál.
Cestou k Pukake Lake jsme ještě stavěli na Waitaki River. P chytil malého lososa, fakt cena útěchy. Nevadí, další zastávka Pukaki Lake a prý nad ním je nádrž plná lososů. Já klasicky vytuhnul po svačině a najednou jsme byli u horní přehrady. Bohužel mráčky zahalovaly Mt. Cook a já nemohl udělat super fancy foto. Ještě k tomu jsem neměl náladu rybařit, takže aniž bych vylezl z auta, prohlásil jsem, že je to na píču a jedeme hledat místo na spaní, protože bude brzy tma. Moje argumenty byly natolik přesvědčivé, že kluci ani nic nenamítali. Pár odření podvozku na lesní cestě nás dělilo od vytouženého místa noclehu.
D rychle opatřil oheň, já nanosil dříví, P otevřel lahvinku a H postavil presovač na kávu. Vše bylo hotovo a my popíjeli. P nahodil na úhoře a západ slunce doplňoval atmosféru Nového Zélandu. Tato chvíle působila dojmem idylky, ale mě stále něco chybělo. Bohužel ani na dně flašky ani na chlebu s paštikou nebyla odpověď.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s