Ten správný úlovek

28. 3. 2016

Když jsem konečně měl správný úlovek, mohli jsme vyrazit domu.

IMG_6150

Opouštěním plynové komory pod jménem stan začal poslední den dovči. D mi věnoval jednu svojí plastovou polévku, která se nedala žrát. Po tom, co jsem ji zahodil, můj žaludek se cítil spokojeně. Posledních pár fotek a jede se znovu na nádrž. Třeba to vyjde, nikdy nevíš.
Bohužel od předešlých dnů se nic nezměnilo a my opouštěli tuto nádhernou krajinu bez úlovku. Pro mě tento výlet měl ale jinou větší hodnotu než jakýkoli losos. Trochu sentimentu a kýče mému blogu nemůže uškodit. Hodně jsem přemýšlel. Uvědomil jsem si, že tento deník je pro mě víc, než jsem si do teď myslel. Vím, že dodělat blog mě drží na Zélandu a hrozně by mě sralo, kdybych se vrátil kvůli nějaké blbosti. Mám novou zpětnou vazbu a mohu s ní pracovat. Tím posouvat kvalitu, ale hlavním cílem je se vzdělávat. Blog mi pomáhá se rozvíjet a za to jsem hrozně rád, protože mě tlačí dělat věci, na které bych se vysral. Jenže si uvědomuji, že když budu líný a nebudu riskovat, blog bude o ničem a nikoho nebude zajímat. A já jako egoistický Pražák chci mít úspěch a nejen to. Chtěl bych vás inspirovat, ale jen k dobrým věcem, ne že začneš mluvit, jak dlaždič. Tento deník je o proměně mé osoby z dítěte do dospělého člověka, aspoň v to doufám. Zkuste to taky, protože slova jsou odrazem naší osoby.
H celou cestu hučel, jací skvělí řidiči jsou na Zélandu, a já ladil rádio. Nádherné kopce lemovaly cestu, lowrider subaru hltalo kilometry mezitím, co P spal a D nervózně sledoval, jak H řídí. I přes naší světelnou rychlost nás po cestě dohnal hlad. Nejlepší nápad dát si Fish and Chips, věděl jsem, že to bude hnusné. Utopené brambory a ryba v oleji. Prostě to není dobré, obzvlášť, když to stojí 5 dolarů. To je vše, co bych chtěl říct k Fish and Chips.
Než jsme dorazili do Christchurch, bylo tak pozdě, že cesta do Motueky nepřicházela v úvahu. Další den dovči mi jen prospěje. Poseděli jsme chvíli u P a potom jeli k H, kde jsem spal. U chleba s paštikou jsme polemizovali nad stolem z palet, ale řízlého jako zabodlý jehlan v zemi. To by nemuselo vypadat špatně. Potom jsem jen do dvou rána hrál na PS3, GTA V a šel spát. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s