Zakletí

27. 3. 2016

I tento den nám přinesl hromadu nových zážitků spojených s rybařením. Ten největší byl, když H chytil pidi rybku do podběráku.

IMG_6090

O ne, budík a na šestou ranní. Proč, kvůli rybaření. Dobře, přistoupil jsem na to jen kvůli tomu, že se dohodlo, že půjdeme na trek. Vstal jsem a všechny vyprudil. D, P a H čišeli nadšením brzkého vstávání a po šálku kávy jsem vyrazili na nádrž znesvětit zdejší záchod.
Tento rituál nám měl zajistit ryby, avšak opak byl pravdou. Jediný D měl dva záběry, ale jednou to losos utrhl a podruhé utekl. Smutný příběh, o to horší byl, že kluci se na mě vysrali s trekem. Já smutně spal během toho, co slunce sdílelo své škodlivé paprsky s mojí pokožkou, a H se bavil tím, že mi lil pivo do pusy a poléval mě vodou a tak.
Během 4 hodin se nezměnilo nic, ryby skákaly a nebraly. Ok, pojedeme to znovu zkusit na kanály, tam to musí brát. Proč ne, horší to být nemůže. Správně, bylo to úplně stejné, na píču, jako i na nádrži. Ni,c jen super nebezpečné slunce do xichtu. Fajn, na druhou stranu bylo hezké počasí a to se počítá. Fakt bych tam nechtěl sedět ještě v dešti.
Večer znovu nádrž a zase hovno. Spiknutí ryb pokračuje veselým tempem. Kluci zde byli už po několikáté a prý to nikdy nebylo takhle hrozné. To jsem rád, že to vím.
K večeři jsme si dali bílý rum a koupeného lososa. Večer pokračoval stejným stylem jako vždy, vytáhla se flaška a paštika. Já se jen modlil, abych se po svých dostal do stanu. Nevím, jak jsem to dokázal, ale přesvědčil jsem Moravany, aby mi nalévali poloviční panáky. Chápu, že tomu nevěříte, já tomu stále nemohu uvěřit. Myslím, že mám nadpřirozené schopnosti. Ve chvíli, kdy jsem při usínání na židli málem zabořil xichtík do ohniště, mi bylo jasné, že je ten pravý čas se vydat do hajan. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s