Návrat k jablíčkům

30. 3. 2016

Tak tohle byl víc než krutý návrat do reality. Nevadí, nějak se to zmastí.

IMG_6202

Tak to tedy ne, takhle brzo se mi z postele nechce. Přičteme si 15 min ke spánku, to jistě pomůže. No, ani ne, ale nevadí. Snídaně, zuby, film, zmatek a tak.
Chvíli trvalo, než do kuchyně dorazil Ross Boss. Prej, co tady děláš, ty vtipálku. Kdo ti bude trhat ta zelená jablíčka. Formalitky máme za sebou a hurá do práce. Hurá mě přešlo vlastně hned, co jsem jel do práce, o to horší bylo vůbec začít pracovat. Samozřejmě naprosto zlenivělý po víkendu se mi nechtělo nic. Vezmeme-li v potaz ještě mojí trhačskou krizi, jsem totálně v píči. Jak se to promítlo do mé práce. První bin 4 hodiny, tak to je neuvěřitelný čas. Další 3 hodiny a další, tak na ten jsem se vysral. No prostě moje pracovitost na jabkách došla. Mám to v píči jak třešně, třeba se to změní, až budeme opět dělat první sběr. Uvidíme, vše je ve hvězdách.
Ovšem zbytek dne jsem se neflákal jako vy po háku s pivkem u huby. Ne ne, kamaráde, hledal jsem si novou práci. Jablíčka pomalu ničí moje zdravé uvažování. Chtěl bych zkusit kiwi sběr, ale ten nezačne dřív než za 2-3 týdny. To je smutný příběh a já opravdu nechci další 3 týdny trčet tady. Po tom, co jsem dorazil domu, mi Daniel poradil se poohlédnout po sběru vína. To zní dobře, obzvlášť protože jsem navštívil sad kde mi řekli, že mě berou na kiwi sběr. Takže můj deník se v ideálním případě obohatí o měsíc vinné révy a měsíc kiwi. Potom mě čeká zimní Christchurch. Jenže víte, jak moje plány dopadají.
Večeře, film… dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s