Potřebuji holku

3. 4. 2016

Tak nejdřív mi rve srdce samota a potom mě sere dědek s kvantovou fyzikou v angličtině. Jak trefné.

IMG_6260

Naštěstí včerejšek jsem moc nepřehnal a ráno se můj organizmus cítil skvěle. Chvíli mi ovšem trvalo se dostat z postele, ale to mi trvá vždy. Daniel, Amík a jeho přítelkyně už byli vzhůru a pomalu si balili věci. Všichni tři jedou do Christchurch.
Vlastně skoro celý zbytek dopoledne jsem je sledoval, jak si balí, a potom jsme se rozloučili. Já opět osamocený vyrazil do Richmondu si změnit operátora. Po cestě za doprovodu romantického repu mi došlo, že přítelkyně by mi na tak nehostinném místě, jako je Zéland, jen prospěla. Hlavně bych už neměl takové ty depky, když jsem sám. Nechutný pocit. Na druhou stranu si nedokážu představit soužití někoho se mnou. Kdybychom se museli vidět 24/7. I moje Máma mě občas pošle do prdele, chápete, co jsem za člověka. Jenže ona to vždy udělá tak taktně, že já nemůžu nic. Jsem jako v obklíčení vojáku, co na mě míří pistolemi a já vím, že jakékoli slovo je špatné. Jenže takovýto respekt jen tak k nikomu nemám. Plus k tomu moje přítelkyně musí být naprosto skvělá, i když já jsem hovado. Znáte ty reklamy 2v1, 3v1, tak moje přítelkyně musí být vše v jednom. Chci top modelku, co může vzít do ruky hadr a vytřít s ním celý barák. A nečum tak blbě, vím, že takovou kočičku byschtěl taky.
V nákupáku jsem si vyměnil operátora a potom tam jen tak pobíhal, aniž bych věděl, co chci. Nic zázračného z toho nevzešlo a já zjistil, že Nelson už není tak daleko, tak proč se tam nepodívat. Cestou jsem se stavil na pláži si uvařit oběd. Když konečně byla omeleta připravená a já mohl papkat, přišel ke mně stařík. A začal si se mnou povídat, hele, nic proti, ale kdybych mu aspoň rozuměl, bylo by to fajn. Ale ta jeho kiwačtina, z toho by se jeden posral. Plus k tomu mi povídal o věcech jako je fyzika, matematika, kvantová fyzika a jak funguje reaktor elektrárny. Upřímně řečeno, tyto věci mě zajímají obzvlášť formou debaty, ale kurva ne v kiwačtině. Vzhledem k tomu, že jsme si povídali asi hodinu, tak mě pěkně sral. Obzvlášť protože jsem říkal jen yeah, ok, yes a interesting. Mohl pochopit, že mu nerozumím, ale na druhou stranu ho chápu. Málo s jakým kiwakem si můžeš popovídat o tom, jak funguje reaktor elektrárny. Když konečně jeho hodinový monolog skončil, já se štěstím posral a vyrazil do Nelsonu.
Zde jsem prošel pár ulic, vyfotil si místní kostel, a potom seděl u wifi budky. A najednou, jako blesk z čistého nebe, SMS. Pavla: „Pošli mi přístup na smudlu, opravím ti gramatiku.“. Haha, já věděl, že ji to bude natolik srát, že mi to bude chtít opravit. Tak snad jí to vydrží co nejdéle, posílám pac a pusu.
Večer ve free kempu jsem potkal Frantíky ze sadu. Prý dneska opustili sad Rosse Bosse s dalšími čtyřmi lidmi. Docela poděl, příště si to rozmyslí posílat každého do pryč. Plus k tomu mi Frantíci nabídli, že s nimi můžu jet zítra ucházet se o místo trhače borůvek. Uvidíme, jak to dopadne.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s