Ross Boss se projevil

1. 4. 2016

Střet s Rossem Bossem byl vtipnej, ale jen pro mě. Jeho to vyloženě sralo, a to mi vyčarovalo ještě větší úsměv na tváři.

IMG_6211.JPG

Vyspával jsem do té doby, než Daniel dostal nutkání mi zatřást s autem. Ok, tak tedy vstávám. Ross Boss nikde, takže sektor je čistý. Rychlý přesun do kuchyně a hned k plotně. Daniel už seděl u GTA a zabíjel nevinné občany Los Santos.
Během smažení vajíček jsem nestíhal nic jiného, nejsem tak super multitalentovaný, jak vypadám. Proto mi vystydla vajíčka, než jsem si udělal čaj. Když se konečně nachýlil čas a moje snídaně celá stála na stole, já usedl ke konzumaci. Jenže co se nestalo, přišel Ross Boss. Nejdřív dal bídu Danielovi s tím, že mu dal padáka taky. V Danielově tváři byl vidět ,,smutek a beznaděj“, že musí opustit toto skvělé místo. No a samozřejmě po tom se Ross Boss vhrnul na mě.
Prej, co tu dělám, bydlím. To Rosse Bosse pobouřilo, sdělil mi, že ubytování za cenu, jakou je, mají pouze zaměstnanci. Jelikož já již nejsem zaměstnanec, mám prý super VIP cenu, která činí 110 dolaru za noc. Na to jsem se teda osočil tím, že jsem si zaplatil týden pobytu. Rosse Bosse to moc nezajímalo, furt mi jen říkal vypadni, vypadni, vypadni no a tak. To si ze mě děláš prdel ne, že si nemůžu dojíst ani snídani, vypadni, vypadni, vypadni. Ach jo, to jsou fakt opice. Ještě mi řekl, že mě a lidí, jako jsem já, má dost. Hm, fakt mě to zajímá. Taktéž mi sdělil, že jsem špatným příkladem Čecha, na to jsem mu řekl, že jsem Ukrajinec, a mohl by si to konečně zapamatovat. Jdi už do prdele, mi létalo v hlavě, aniž bych poslouchal ty jeho sračky. Ovšem Ross Boss se nezastavil: ,,Zavolám do všech sadů, aby tě nikde nezaměstnali!“. Tak v tuhle chvíli jsem málem bouchl smíchy, jak někdo může vyblejt takovou sračku, nevím. No tak opustím tuhle zemi, byla moje slova. On si ani neuvědomuje, že mi tímto dělá laskavost. Samozřejmě, že chlebodárce neměl dobrý pocit z toho, že jsem se smál, daleko radši by mě viděl brečet a prosit o práci. Kdo by o takovou sračku prosil. Naše konverzace ovšem neskončila, já jsem před svým odchodem chtěl vidět všechny výplatní pásky. ,,Až budu mít čas, tak ti zavolám a můžeš přijet si je vyzvednout.“. Myslím si, že 4 týdny jsou dost času. Potom konečně odešel se slovy vypadni, vypadni, vypadni. Prostě si myslel, že jsem stejné ucho jak ostatní a jen svěsím ocas. To víš, že jo, demente.
Původně jsem chtěl hned odjet, ale byl jsem línej si balit. Tak jsem daleko radši konzultoval danou situaci s kolegy. Jelikož nejsem jediný, kterému podmínky nevyhovují. I kiwaci, co s námi pracují a trhají celý svůj krásný život, nám prozradili, že tohle je nejhorší sad, který zažili. Ty vole, to už je co říct.
Než jsem si sbalil a vyrazil, bylo 6 hodin. Taktéž jsem dostal své výplatní pásky. Vše bylo téměř v pořádku. Samozřejmě, že hodinovou minimálku nikdo nedostal, ale na druhou stranu aspoň máme proplacené velikonoční prázdniny.
Večer jsem ještě zajel na jeden sad, který vypadá taky slibně, a jel do MCdonalda, kde byla Pavla a Frantíci. Internet plus pokec a jel jsem do mého oblíbeného free kempu. Zde již čekal Daniel. Koukli jsem se na film a přitom si dali krajíc. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s