Vyhozen

31. 3. 2016

Konečně opustím toto prohnilé místo plné falše a beznaděje.
IMG_6206

Selfie s hajzlem, to nemáš, co.

Mé včerejší rozhodnutí bylo pevné, do práce nejdu a pojedu si hledat novou práci. První věc, co jsem musel udělat, je pěkně se vyspat. Naštěstí Ross Boss nepřišel bušit na mé okno a já v klidu vyspával do 9.
V poklidu jsem snídal a koukal na film. Čas běžel a já si uvědomoval, že bych měl co nejdříve vyrazit za novou prací. Když jsem se konečně rozhoupal ke sbalení laptopu, dorazil do kuchyně Ross Boss. A kurva, fakt se mi chce poslouchat nějaké kydy. Na otázku, co tu dělám, jsem jen řekl, že se cítím špatně. To Rosse Bosse pobouřilo a on mi začal povídat pohádku o tom, jak každý rok se lidi necítí dobře, když je druhý sběr. Taky mi sdělil, že je to nefér pro ostatní, co sbírají. Bla bla bla, ne kámo, ty to vidíš ze špatné strany. Ono je to nefér pro každého. Ty si totiž myslíš, že my si to vykompenzujeme na prvním sběru, ale nevím, kdy si kurva už uvědomíš, že nejsme vyjebaní kiwaci, co se narodili s jabkem v ruce. Nevadí, jsi prostě zasranej žid (vy víte, jak to myslím, nejsem žádný antisemitista, ale co je pravda, to je pravda), potom ovšem musíš očekávat, že i my se budeme chovat tak, jak se chováme. Ne, my nejsme vypatlaní kiwaci, co pracuji na sadech. Většina z těch lidí, co tu maká, svou pravou práci dělá na 100% lépe než kiwaci. Jenže co kiwaci jsou nacionalisté, vlastně jako každý národ, takže tato poznámka by se mohla vymazat a raději zaměstnají opičku než člověka. Abych se vrátil k jádru pudla, Ross Boss mi řekl ,,Buď půjdeš teď hned pracovat, nebo vypadni.“. Přiznám se, ze začátku se probudilo mé teplé já, co říkalo ‚neblázni, jdi pracovat, ať nepřijdeš o práci a peníze.‘ Jenže potom do hry vstoupily koule: ,,Přeci nejsi žádný zasraný teplouš, co bude lízat prdel nějakému kokotovi.“. Tak to kurva nejsem, plus k tomu o to větší sranda v deníčku.
Nastartoval jsem káru a vyrazil za novým dobrodružstvím. Chápu, že hledat práci není jako plavit se přes Atlantik, ale i tak je to větší prdel, než lézt Rossovi Bossovi do prdele. Projel jsem pár sadu na vinnou révu a sbíral info. Jelikož, když jsem přijel na Zéland, byl jsem stydlivý kvůli své angličtině, a nechtěl jsem s lidmi tolik mluvit. Chyba jako svině, nestačí se jen zeptat na práci v daném sadu, ale je také dobré se poptat, jestli nevědí o nějaké práci jinde atd.. Včera mě totiž velice mile překvapila jedna paní. Vylezla z baráku, co mohl mít rozlohu 500 metrů čtverečních, možná víc. Sice se netvářila nijak mile, ale všechny moje dotazy zodpověděla. Dala mi kontakt a ukázala na mapě, kde co je. Co víc si přát…
Cestou do Richmondu jsem bohužel nic nenašel, ale to zas tak nevadí. Opravdu pochybuji, že zde nenajdu práci. Ve městě jsem naběhl jako vždy do knihovny a zpracovával a zpracovával a zpracovával.
Cesta zpět se nesla ve znamení, vypadá to, že jsem našel práci. Na dvou vinicích mi řekli, že nejspíš od pondělí. Paráda. Doma jsem jen sdílel svůj ranní příběh se spolubydlícími, hrál na PS3 a šel spát. Dobrou

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s