Na procházce

6. 4. 2016

Po dlouhé době jsem absolvoval trek, ale byl na hovno, nechoďte tam.

IMG_6341

Praha… cože. No jo, vždyť jsem odjel, proč vlastně. Hele kočička a ta její prdelka, pevná jak šutr. Ty vole, co to jsou za sny. Zase taková noční můra to nebyla s tou prdelkou, ale přeci bych rád dodělal deníček.
No jo, ale co budu dnes dělat. Snídaně by bodla. Super, ale je teprve 11. Dobrá, pojedu se podívat na ten National Park pod názvem Abel Tasman. Nevybral jsem si ovšem cestu jak všechny ovce podél pláže, ale vydal se vnitrozemím. Fakt super nápad.
Trek jsem si užíval plnými doušky. Jelikož vše, co jsem viděl, byl prales. Už po 8 kilometrech mě to fakt nebavilo. Cestu mi zpříjemnil skvělý pohled na nahatého dědka, co šel proti mně. Normálně měl hůlky, batůžek, pohorky a tím to končilo. Žádné jiné oblečení, asi nový druh trekování.
Nějak jsem těch 15 km do kopce ušel a vyfotil si neopakovatelný výhled. Dal si oběd a pokecal s týpkem, co byl v chajdě. Říkal mi, jak se chystá bydlet na Golden Bay, že je to naprostá idylka. Na to jsem mu vnutil můj názor, pláže jsou na píču, město je super.
Cestou dolu mě zase hrozně tlačily boty, takže jsem si to náramně užil. Vzhledem k tomu, že dny se rapidně zkracují a měnil se čas, je v půl sedmé již tma. Jen tak tak jsem ještě za trochu světla doklusal k autu a sundal ty hrozné boty. A jako správný frajer si vzal pantofle s ponožkami, je už tu fakt kosa. Mezitím jsem se s Pavlou domluvil na sprše u ní na hostelu. Po dnešním pocení fakt bodla.
Přijel jsem k ní a natajňačku naběhl do sprchy. Jenom já, nic si nemysli. Šlo mi zásadně o sprchu, protože jsem sám cítil, jak smrdím. Jenže jsem neměl vyhráno. Pustím vodu a teče jen studená, tak to si děláš prdel, ne. Já sem přijedu kvůli teplé sprše a ono hovno. Vyměnil jsem sprchy a u druhé stejný problém. Šel jsem se podívat zpět do první a co vidím, zajímavé tlačítko s logem ufa. Kliknu na to a ano teplá voda. Takže než jsem zjistil, jak se pustí teplá, tak jsem tam šaškoval jak nikdo. Teplá voda však tekla pouhých 5 minut. To stačí říkáš, tak to teda ne, kámo. Já se sprchuji 20-45 minut. Ale dokázal jsem se umýt i za pět minut, sice ne tak ,,důkladně“, ale přeci jenom.
Pavla mi na to řekla: „jo jo, taky jsem chvíli tápala, ale máš tam cedulku.“ Na to jsem se osočil, že fakt žádné cedulky nečtu. Jen si pamatuji, že na mé byla Angelina Jolie. Potom jsem si ještě asi hodinu povídali a já naprosto zmrzlý odjel.
Doma jsem pozdravil spolubydlící, udělal si večeři, napsal blog a spát, protože víš co, zítra jdu makat. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s