Rada od Mámy

8. 4. 2016

Po očumování pracovnic až přes to, že bych neměl tolik psát o tom, jak seru, k zpaštikovanému večeru.

IMG_6396

 

Budíček je stejně těžký jak tvoje práce. Mám tím na mysli, pokud makáš tvrdě, budíček není zrovna to, co bys chtěl, ale pokud jedeš Vysokou plážovou, tak budíček není to, co by tě vyvedlo z míry. Snídaně a jede se do práce.
Během toho, co jsem celou noc funěl, moje okna byla zamlžená zevnitř, a klimoška se s tím tak rychle, jak můj kapesníček, nevypořádá. Bohužel na druhou stranu, i když přetřeš sklo kapesníčkem, ono se opět zamlží, jenže velice zlehka. Mířím tím tam, že ve stínu vidíš dobře a na slunku nevidíš nic. Po pěti stech metrech, co jsem opustil kemp, jsem vyjel na slunko. Problém byl opravdu velký, jelikož jsem neviděl ani posrané čáry na silnici. Trošku ve mně hrklo, ale já situaci zvládl, aniž bych někomu rozryl zahradu. Hůlka z okna a fackování asfaltu.
Paráda, sad, lidi, takže jsem tam, kde mám být. Ovšem než jsme začali, tak vedoucí prohlásil „Ti, co dorazili s kontraktorkou, jsou na špatném sadu, dobrá zpráva je, že správný sad je tamhle.“ Je super ho vidět o pět set metrů dál, ale jak se tam mám dostat s autem…
Potom, co jsem objel všechny cesty a konečně našel tu správnou, jako poslední, samozřejmě, jsem byl ready na těžký pracovní den. Bohužel moje výlety autem mě stály 15 minut práce, a tak můj šek bude o to tenčí. Práce byla fakt prdel, je to tak lehké, až to bolí, hlavně proto, že nemakáš na kontrakt. Nikdo nikam nepospíchá a jen tak v klidu si trhá. Taková romantika, jak film Bobule, ti říkám, kámo. Tímto tempem to pokračovalo až do dvou, kdy jsme vše dodělali. Kurva, normálně bych klidně pracoval dál.
Během toho, co jsem tvrdě dřel, se staly dvě zajímavé situace. Jednou jsem se dotknul prdelemi s jednou paní a ona hned po incidentu mi pochválila čelenku. Já slušně poděkoval a rychle upaloval pryč. Podotýkám, byla to kiwi paní. Další věc byla nenápadné pozorování kozy jedné spolupracovnice. Ty vole, to už jsem na tom tak bídně. Petr, ten spolužák ze střední, asi nebude tak daleko od pravdy, že jsem odsouzen k návštěvě bordelu. Konec tématu.
Času bylo více než dost. Knihovna je v tomto městě jediný záchranný bod. Na Skype mi přišla zpráva od Maminky. Pár rad k deníčku, to se vždy hodí. Rád bych zde zmínil jednu radu, nepiš tolik o tom, jak vaříš, čůráš a kakáš. Tak tedy shrneme to jednou pro vždy. Jde o to, že dokud jsem byl doma a v normálních podmínkách, příprava jídla a management spojený s nákupem a danou kombinací produktu nebyla moje starost. A čistý záchod byl na každém rohu. Přišly změny, a to velké, musím řešit jídlo, jinak umřu. K tomu se přidal samozřejmě i záchod a říkám ti, každá návštěva kadibudky je vzrůšo. Nikdy nevíš, jestli odtamtud odejdeš. Konec i tohoto tématu.
Odkorektoval jsem dva dny a shlédl nová videa svých oblíbených youtuberů. Joshi mě poprosil koupit mu piva. Jsem kámoš, tak proč ne. Jenže ty, co chtěl, neměli v daném supermarketu. Já, jakožto super kámoš, jsem jel do prodejny alkoholu, taky nic. A do dalšího supermarketu a zase hovno. Co to kurva piješ, kámo… Vzal jsem mu jiný a jel do kempu. Kde jako i většinu večerů jsme hráli karty, paštikovali a kecali u ohně. Taková ta těžká pohoda každý den. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s