Oloupený Šmudla

16. 4. 2016

Největším dnešním cílem bylo se osprchovat, ale co bych to byl za šmudlu, kdyby se něco neposralo.

IMG_6640

Ráno jsem spal tak dlouho, co to šlo. Vzhledem k tomu, že spím celý ve spacáku, je tma i v jedenáct, a tak se spí velice hezky. Jenže prosrané dny taky nemám v lásce, takže bylo na čase se vykuklat v motýla.
Nikdo z přátel v kempu neměl žádný super plán, takže jsem se k nikomu nemohl přisrat. Smutný příběh o Šmudlovi. Vzpomněl jsem si na další trek v parku Kahurangi. Furt lepší než nic. Nadlábl jsem se skvělou snídani a vyrazil.
Toyota jela jak divá a co lepšího dělat na prašné cestě než zkusit driftovat. Jedna zatáčka po cestě je na to jak dělaná. Já se toho nebál a krásně ji krosil bokem. Před zatáčkou si mě všiml naproti jedoucí řidič v džípu a naštěstí přibrzdil. Než mi myšlenkou prolétlo, jak na mě bude ukazovat prostředníček a povykovat z okýnka, jaký jsem kokot, dojel jsem k němu a on s úsměvem od ucha k uchu ukazoval palec nahoru, jakože cože. Sis něco spletl, měl jsi mě pokárat jako zodpovědný člověk. Opravdu mě baví srovnávání věcí s ČR a podle mě nikdo by v dané situaci neukázal palec nahoru.
Na parkovišti jsem jen čapnul batůžek a vyrazil na trek. Po prvních 5 metrech jsem si říkal ‚možná se na to vyseru‘. Kopeček byl tak příkrý, až mě z toho bolela lýtka. Jenže já se nevzdával a šel plnou parou vpřed. Nečekaně jsem došel až na vrchol daného kopečku, i když původně podle mých očekávání to měl být zcela jiný kopeček, ale nevadí. Ooo, jak pěkný výhled na Mt. Arthur a okolní kopce, den to byl tuze krásný. Cestu dolu jsem si zvolil jinou, a i proto mě to víc bavilo. S mandarinkou v ruce, balancující na kluzkých listech jsem si to štrádoval dolu. Během toho, co jsem si říkal, jaký to jsem frajer, že jsem se nikde nerozštípal, jsem samozřejmě hodil tlamu, to je výraz. Jedna noha dopředu, druhá dozadu a já sedím v polopokleku na zemi. To mě nezastavilo a já se rozeběhl směrem z kopce. Běžím, běžím, hop přes řeku a jde se do kopce. Počkej, cože, neměl jsem ještě před řekou zabočit doleva? Na druhou stranu tu jsou ukazatele, takže musím jít dobře. Prošel jsem po těch debilních ukazatelích do kopce asi kilák. Když jsem stál uprostřed lesa a nikde žádný ukazatel ani trek, došlo mi, že tohle asi nebude místo, kde mám být. GPS a kompas mi však pomohly a já se vracel k řece. Najednou jsem opět objevil stejné ukazatele jako předtím a kam myslíš, že vedly. K debilní ptačí budce. No co, děcko ve mně žije stále, spíš zárodek dospělého jedince začal teprve klíčit, a já půl hodiny krmil ptáčky. Po návratu na trek mi došlo, že jsem musel proběhnout danou cestu, aniž bych si jí všiml. Jen tak pro upřesnění, byla to lesní cesta pro auto…
V kempu byl jen Lars (kupodivu Němec), chvíli jsem se s ním bavil a potom k nám dorazili místní. Jestli nechceme koupit nějakou paštiku. Jeden z nich byl stejný týpek, co k nám jednou přijel zlitej a jeho kamarádi nám kradli židle. Přesně v tenhle moment mi to mělo dojít… Lars mě přesvědčil jet do města pro prachy a místní nám řekli, že za hoďku tu budou znovu. Coby dup jsme byli zpět a k nám dorazili i oni dva týpci. Vytáhl pytlík a my ukázali penízky. Já mu je naivně dal do ruky, ale Lars si je nechal v ruce s tím, že má špatné zkušenosti z minula. Druhý týpek šel do auta jakože pro druhý pytlíček paštiky. Když jsme začali vážit paštiku, první zkurvysy čapnul prachy Larsovi a začal zdrhat. Hned mi došlo, co se děje. Klasicky se u mě zapnuly dvě strany mozku, jedna ‚tak to je v píči‘ a druhý ‚vždyť mně nikdo nezdrhne‘. Bum, zahodil jsem pivo a rval to přes špičky za zkurvysynem. Zkurvysyn zakopl a začal klopýtat, to mi pomohlo a já ho čapnul za triko a začal tahat k sobě. Jenže co teď, tihle týpci rozhodně nevypadali na to, že se nebudou prát. Bohužel já se nijak extra prát neumím a moc praxe jsem v životě neposbíral. Spíš jsem jen dělal velká ramena a vždy mi to prošlo. Jenže teď, teď se musím prát, jiná možnost není. Stáhl jsem zkurvysyna k zemi a začal mu pumpovat nálože do xichtu. Opravdu jsem ho nešetřil, 10 krát do xichtu dostal minimálně. Doběhl Lars, skočil na něj a prej ‚vrať prachy, zmrde‘. Během chvíle tu byl ale druhý a odstrčil Larse pryč. Zkurvysyn se zvedl a stáhl mi mikinu na xicht, já ho strčil do ostružin. Natáhl si mikinu a pak se moje soustředění přeneslo na druhého. Ten vypadal jako tvrdší oříšek a ani mně, ani Larsovi se do něj moc nechtělo, chyba. Píčus by dostal po piče, teď jsem si tím jistý. Jenže víš jak, po bitvě každý generál. Tímto příběh ovšem nekončí. Zkurvysyn mezitím, co jsme poslouchali tvrdý oříšek, doběhl do auta a vytáhl pistoli. Jen pro upřesnění, byli to dva dementi pod dvacet. Opravdu jsem nevěřil tomu, že je pravá, ale ani posranou plynovku nechci zkoušet na vlastní kůži. Nám samozřejmě nikdo nepřišel na pomoc z kempu a my byli 2v2 s ganou. Vysrali jsme se na to, ale byla to chyba. Až s odstupem mi došlo, že ten tvrdý oříšek jen používal techniku velká ramena. Takže máme jeden pytlíček paštiky za dvojitou cenu, to chceš. Opět jsem byl překvapen tím, jak dopadl souboj. Já mám jen škrábance a pochybuji, že zkurvysyn je na tom podobně. (na konci je popis obou vyjebanejch zmrdů i s poznávačkou).
Už vidím, jak říkáš ‚dobře mi tak‘. A víš co, máš pravdu, tahle lekce mi dala daleko víc, než vzala. Ti dva kokoti jsou jen další bezbranné opice z tohoto ostrova, co jen řvou jak paviáni a ohání se klacky, ale já si vezmu ponaučení na celý život. Děkuji vám, zkurvysyni.
Večer jsme to museli zapaštikovat a spát. Dobrou.

Jejich auto je starší Honda, nejspíš Accord (sedan, tmavě modrý). Poznávací značka CRG 447. Nad ní je nálepka jako tetování u kurvy nad prdelí. Jeden je trochu tlustší, druhý hubený. Oba okolo 175-185 cm. Zkurvysin má blond vlasy pod krk s dlouhými kudrlinkami a oříšek tmavé s krátkými kudrlinkami.
Tak nebuďte tak blbí jak já…

One comment

  1. Ezio · 19 dubna, 2016

    dobré drama, srkal jsem u toho kávu a pokuřoval cigaretku. Že pozdravuji a teším se na další 🙂

    Líbí se 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s