Opět hledám

11. 4. 2016

Ráno u mě končí, když jiní mají oběd, a to jsi pak ve skluzu. Prdel to dohánět.

IMG_6485

 

Včerejší snídaně se mi natolik líbila, že jsme to dneska zopakovali. Jen jsem vařil já, ale dopadlo to dobře. Jako vždy pohoda klídek tempíčko a než jsem vyrazil hledat práci, bylo po jedenácté.
Začal jsem upřímně řečeno trochu zoufat. Navštívil jsem jablečný sad a ptal se na práci. Prý berou pouze na sběr. Fajn tedy a jaké máte podmínky. Neznělo to vůbec špatně a já vyplnil nezávaznou přihlášku, navzdory své nenávisti k jabkům. Opět se mě ptali, kde jsem pracoval předtím. Nechtěl jsem znova čumět na xicht alá děláš si prdel, že to nevíš, a vyložil jsem celou pravdu. Řekl jsem, že mě vyhodili a že rozhodně nebudu trhat jabka na druhém sběru za stejnou cenu. Prej dělal jste minimálku, ne, protože můj boss byl žid. Znechucený svou volbou jsem opouštěl sad a hnal se za dalším a dalším a dalším. Našel jsem jen práci sběrače jablek, na to seru. Něco jsem řekl a tak to bude, na jabka už nejdu. Doufám, že to dodržím. To je jak vrátit se k bejvalce, co tě podvedla, nebo spíše bodla nůž do zad, že, Rossi Bossi.
Během cestování po sadech jsem se dostal na jeden, kde nikdo nebyl. Zašel jsem do kuchyně a uvařil si zde oběd, hlavně nenápadně. A co jako, že si vařím v naprosto cizí kuchyni. Novej Zéland, kámo. Sytý jsem se dostal opět do Richmondu, proč asi, abych obohatil váš nudný den debilníma kecama. Myslím tím doplnit deníček v knihovně, jo, to zní hezky. Opět jsem si vystavil do pozice, tlačí mě čas. Na druhou stranu jsem o to rychleji udělal deníček. Měl jsem docela štěstí a potkal zde jednu kolegyni z vinice. Říkala, že pracovala o víkendu a prý mám zavolat manažerce. Tak proč ne, dobil jsem si kvůli tomu kredit a hurá. Prej, super, že voláš, ztratila jsem tvoje číslo a zítra tě potřebujeme tam a tam. Ok, budu tam, tak zítra opět do práce. Cestou domu jsem ještě navštívil MC Donalda, abych nasdílel deník, jelikož jsem to nestihl v knihovně. Hurá domu dopisovat dva dny a spát. Zítra je dřina na sadu, haha. Dobrou.

IMG_6479

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s