Nálada pod psa

27. 4. 2016

Moje technika v práci se neustále zlepšuje, už druhý den. Ovšem bohužel pro blog mě práce nevyvádí z míry… třeba to přijde.

IMG_7227

Musím přiznat, že noc na normální posteli jsem si náramně užil, i když to bylo jen 6 hodin. Snídaně a mohlo se jít makat.
Jenže mě opět dostihla deprese, nesnáším ji. Jenže jsem se s nikým nechtěl bavit, a tak nebylo jiné možnosti, než to trpět. Upřímně řečeno si občas připadám, jako kdybych tu nebyl. Jako kdyby jsem opouštěl svoje tělo a pak se do něj zase vrátil a ochutil tu pravou realitu. Fajn, Máma měla asi pravdu, měl bych se na tu paštiku vysrat…
Moje práce spočívá v tom mít nasraný xicht, poslední dobou mi to jde skvěle, a skládat krabice kiwi na palety. Tohle dělám 8 hodin denně a měl bych to vydržet 4 týdny. Mi dřív jebne. Deprese neustávala, jako kdybych si to víc a víc uvědomoval… občas se mi chtělo brečet.
Práce ovšem nečeká, a tak jsem na tyhle píčoviny neměl čas a skládal jsem krabice jak divej. Nejvíc mě sere, když je paleta skoro plná, protože na výšku má 2 metry a potom zkus položit nahoru 4 krabice. Je to prostě na píču, takže co dělám, jedu to hezky jednu po druhé. Nebudu se tady přemáhat, když jsem placený hodinově.
Občas se stane, že přilítne plná krabice po pásu a div ti nezlomí všechny prsty, zatímco ty jinou skládáš. Jenže vyhnout se tomu je složité, jelikož není jiné možnosti než mít prsty v rizikové zóně. Tohle jsou asi dvě nejvíc na píču věci, zatím… Jsem tu jen druhý den, ono se toho najde ještě víc.
V bytě už mi nezbylo nic jiného než se bavit se spolubydlícími, a tak i moje nálada se zlepšila. Holky odjely do města prát a já jsem zůstal s Ludvikem. Osprchoval jsem se, dali jsme si svačinku a já si ostříhal nehty. Holky nám opět uvařily a potom se nikdo nehnul od stolu asi 3 hodiny.
Je zajímavé, jak pouhý rozhovor zaměstná mojí mysl natolik, že myslí jen na danou věc, občas se to hodí.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s