Nejhorší den mého života

24. 4. 2016

Celý den jsem se flákal jako svině v žitě. Těžká pohodička, fotbálek, karty a paštika.

IMG_7144

Tohle nebyl žádný špatný sen se super happyendem, kdy zvoní budíček. Tohle je naprostý šok, zpráva ze včera na Skype je krutá realita. Chtěl jsi dospět, Šmudlo, prosím, tady to máš. Copak, Pán ‚všechno zvládnu‘ je na kolenou…
Nejhorší den mého života je tu… tak tedy vítej. Ne, tohle není žádná nadsázka, tohle je opravdové, naprostá realita. Je to natolik reálné, že je těžké to pochopit. Myslel jsem si, že jsem člověk, se kterým se takovéhle sračky nedějí, ale opak je pravdou, shit happens.
Do třech odpoledne jsem byl v kempu. Hrál jsem s klukama karty a fotbal. Snažil jsem se co nejvíc koncentrovat myšlenky na cokoliv jiné. Přiznám se, pomáhá to. Po třetí jsem však jel do města. Moje mysl byla o samotě, moc přemýšlení a občasný záchvat… Nakoupil jsem si jídlo a super drahé pivo pro Tila. Podíval se na internet a jel na pláž si udělat oběd. Při obědě moje mysl byla jak graf srdečního tepu. Chvíli, jako kdybych tu byl a potom zase ne… takhle se to střídalo, dokud jsem se nevrátil do kempu.
Táborák už hořel a já usedl do zamyšlené pózy. Aspoň, že se nikdo blbě neptá, co se mnou je… Náš kroužek doplnili další lidé z kempu a nakonec asi ve společnosti 15 lidi jsme seděli u táboráku. Já zaměstnával svoji mysl a cítil se v pohodě, ale jakékoliv odtržení od této reality je na píču. Možná se pro mě Nový Zéland přesně v tuhle chvíli stal taky novým životem. Jsem opravdu rád, že jsem tak daleko od této situace. Sice bych tu chtěl mít rodinu, ale právě ten fakt, že tu není, mě oddaluje. I můj mozek se oddálil po pár paštikách a nakonec jsem šel spát.
Že naprosto nechápeš, co píšu za sračky, ani se ti nedivím. Chybí ti X, velká neznámá, která osvětlí celou situaci. Jenže tohle si nechám pro sebe… dobrou.

IMG_7134

Vítej dospělost…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s