Zaražený

25. 4. 2016

Já jsem teď naprosto jinde než před dvěma dny. Myslím tím rozdíl mezi hovadem a dospělým člověkem. Jenže hovado ve mně musí přežít…

 

IMG_7159

Tak co tedy, máme tu nejhorší den mého života II. Pravděpodobně jo. Byl jsem víc v pohodě, ale každej den bude na píču, dokud se s tím nevyrovnám, každej zkurvenej den.
Mám v píči deník, prostě teď nebudu vymýšlet nějaká hovna co dělat jen proto, abych měl o čem psát. Seru na to, celý den jsem zůstal v kempu. Kemp je to místo, kde jsem uzavřen, cítím se zde jak ve své morální ulitě a cítím se v pohodě. Jebat, musím se od celé této situace distancovat. Potřebuji to jen vytěsnit z mojí mysli, už v tom mám nějakou praxi, tak bych to měl dát. Tohle je sice level imortál, ale všechno jde, když se chce. A je to tak, karty mě vždy zaručeně odpoutají. Jsem jak malé dítě, co si hraje. Nějaký fotbal, pokec s lidmi a večer jsme si dali poker. V banku bylo 25 dolaru, docela pěkná částka, skoro jeden bin. No vlastně jeden po zaplacení dani. Měl jsem trošku štěstí a dvakrát, když jsem blafoval, přišly na stůl karty, co mě totálně zachránily. Všichni byli nasraní a já se smál. Do té doby, než jsem neodebral poslední žeton u Alistara. Kurzy pokeru od brášky pomohly.
Pak jsem si namazal chleba s paštikou a když jsem si chtěl do něj kousnout, vypadl mi z ruky a zapadl v autě do malé škvíry. No to si děláš kurva prdel. Samozřejmě, že jsem ho nevytáhl a namazal si další… Sepsání posledních dvou dnů a posezení u táboráčku.
Od zítra pracuji, takže neboj se. Takhle hluboká deprese odejde a já zase pojedu bomby o tom, jak je to tu na píču…
V moment, kdy jsem napsal tyto řádky, jsem zabouchl dveře auta a šel k ohni. Bez očekávání jakéhokoli vzrušení. Jenže já přitahuji vzrušení. U ohně jsem se necítil nijak skvěle. Dlouho jsem nečekal, Khata zpozorovala můj tupý pohled a začal hunting na Šmudlu. U ohně to moc slečna nepředvedla, ale po tom, co jsem odešel do auta a začal se převlékat, ona mě následovala. Vybrala si ovšem tu nehorší chvíli, když jsem si sundal ponožky. Vůně zaplavila celé auto a Khata vstoupila. Dával jsem jí tak 5 sekund a že vypadne. Opak byl však pravdou. Já se převlékal do pyžama a v defenzivní póze se jí snažil odpálkovat. Slečna dokonce našla v autě můj zakutálený chleba z oběda. Zahánění hladu využila na verbální útok. Já ji nechtěl poslat do prdele a furt se snažil ze situace vyvlíknout. Ne, že bych nebyl nadržený, ale ona není tak hezká a já nejsem na šrot. Plus její pověst ji předchází a čtyři kondomy, jak radil Táta, nemám.
Moje odpovědi ji dovedly k otázce, jestli nejsem panic. Tak to bylo roztomilé, mohu využívat techniku panice… Já se přesunul do postele a ona zkusila pár dalších laciných triků. Žádný nevyšel, dveře se zabouchly a Šmudla padl do postele.
Dobrou.

IMG_7182

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s