Hair action

6. 5. 2016

Předpokládáš správně, vypadám jak kokot, ale byla to prdel. Ještě velká změna v práci, uuu to byl den.
IMG_7511

Němci

Pro mě dnes budíček oznamuje jen jedinou věc, je pátek vole. Nic jiného nevidím a vrhám se do práce. Jebat, čím dřív, tím líp. Sice se to blbě uplatňuje na hodinovou sazbu, ale já už chci ten pátek.
Dnes tu máme mega změnu, místo golden kiwi máme normální zelená kiwi. Co to pro nás znamená: zmatky. No a samozřejmě jiné krabice, nyní zcela zelené, wow. Zpět ke zmatkům. Někdo to včera posral. Kiwi musí být zabaleno v krabici a igelitu. Jenže ve větších krabicích je pytel. No a včera se omylem naskládaly pytle od golden kiwi do krabic od normálního kiwi. To je snad jedno ne, taky jsem si myslel, ale krabice jsou větší, a tak není dostatek igelitu na přetažení přes kiwi jak podle učebnice. Nemám s tím sebemenší problém, 30 min přestávka mi jen prospěje. Nějaké to selfie a jde se znovu makat.
Jelikož se tempo přes den jen zpomalovalo, byl čas na píčoviny. Jako točit zrychlené video jak balíme nebo lepit nálepky po Ludvikovi. Nosil nalepený cop na košili asi 40 minut, než mu ho July sundala. Ach jo, já s tím měl tolik práce. To je zajímavé co, ale neboj, to nejlepší teprve přijde.
Doma jsme oslavili pátek pořádným chlebem s paštikou, ještě že jsem kvůli své depresi Mámě zakázal číst deník. Aspoň přijde i o pár paštik, stejně si myslím, že otčím jí to všechno řekl…
Když jsme byli konečně na správné vlně, byla tu další dnešní akce. Její název, Hair action (stříhání vlasu). Skvěle, konečně nebudu vypadat jako Beatlesák, možná sice jako kokot, ale jsem pěknej kokot. Nicméně Ludvik prohrál kámennužkypapír (miluji tyhle hry, myslím tím, jak se podíváš člověku do očí a cítíš, co dá, a rozsekáš ho. Nebo manipulování slovy, nasazování brouků do hlavy a další píčoviny. Hra slov a ovlivňování lidí mě baví, musím to víc studovat. Když to čtu podruhé, přijde mi to jak záznam psychopata) a šel první na věc. Wiebka s tím, že nikdy nikoho nestříhala, se ptala, jestli jsme si jistí… jasně, hlavně se s tím neser. Vzala do ruky strojek a začala šmikat. Srala se s tím neuvěřitelně, Ludvik byl jak holka, ne moc, dávej bacha a další sračky. Strávili 30 minut zjišťováním, jak dlouhé to chce. Stejně to nakonec skončilo tak, jak jsem to říkal hned ze začátku. Byl jak buzík, čekal jsem větší prdel, hmm nuda. Nakonec jim to trvalo asi hodinu, slečna by si asi moc nevydělala jako kadeřnice. Obzvlášť, když zezadu vypadal v jednu chvíli jak Hitler. Jak trefné pro německého hocha (tohle není žádná propaganda, vole). Ludvika bychom měli, kdo je na řadě teď…
Šmudla se usadil na křeslo osudu a nechal vědmu ovlivnit svojí budoucnost. Jak byste to chtěl, pane? Chci to skvělé. Chci být bohatý, vozit si prdel v RolceRoyce a mít milovanou rodinu. Ptala jsem se, jak to chcete ostříhat… a kurva, zase realita. No moc se s tím neser, ostrov na hlavě, zbytek dolu. Přinejhorším půjdu na holo, russian style. Tak s tebou je to jednoduché, ale s těmi prachy a tak si budeš muset poradit sám. Jsi vědma na baterky… ale já se s tím poperu.
Než padl poslední můj vlas na zem, přijeli další Němci, ti z předvčera, a taky Felix. Hair sesion pokračovala… Němci náš poplatek v podobě chleba s paštikou přijali vlídně a namazali jeden, druhý, třetí… Zničený jak prostitutka po šichtě v domnění, že si to užila, jsem šel spát. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s