Koza

5. 5. 2016

Samozřejmě, že myslíš na tu stejnou kozu jako já. No dobře, ani se mi při tom nepostavil, to i Khata to dávala víc. Wiebko, budeš se muset víc snažit.

IMG_7388

Ou jee, včerejší ,,posezení“ na mně zanechalo stopy. Jestli se dostanu z postele, tak už jen tohle bude výhra. No nejsem žádná píča, takže nebudeme to zase přehánět. Fresh jsem nebyl, ale na to se nikdo neptá, hybaj do práce, Šmudlo.
Práce byla velice poklidná. Nikam se nespěchalo a v pohodičce jsem dělal box po boxu. Sice jsem měl občas pocit, že na těch boxech usnu. No a co, každý den nemůže být posvícení. Čas jako vždy plynul relativně… jakože ne relativně rychle, ale rychle. Co je, zamotal ses, taky mi to trvalo, sestavit tuto větu, kecám. Práce je vo hovně, a tak píšu sračky, které tě doufám pobaví, jestli ne, tak mi vynadej veřejně do komentářů.
Na oběd jsem od Lisy dostal pita chleba s pěknou náplní, ó jak milé. Sice to ještě musel pojistit tuňáček s chlebem, ale já jí to nemám za zlé. Den skončil posledním binem s golden kiwi, dobře, není to úplně pravda, ale na to sere pes. Museli jsme zbavit linku nálepek, jelikož nálepky drží na všem až na kiwi. Ještě uklidit, připravit bedničky a tak. Během toho jsem našel jednu pěknou nálepku. Věnoval jsem ji Wiebce, bohužel jsem se moc nezamyslel a nalepil jí nálepku přímo na kozu. Když se můj prstík hezky propadl, já se jen lišácky usmál. Ona hned nasadila šokovaný výraz, tím mě poslala do defenzivní zóny. Takže jsem se musel omluvit, ach jo. Při odchodu mi Ludvik věnoval jedno pěkně měkoučké kiwi. Neodolal jsem a rozložil ho na atomy o nejbližší sloup. Tahle chvíle, kdy drtím ovoce, je vždy nádherná. Bohužel nemám fotečku. Jo a ještě k práci… Lisa si krátí nudné chvilky při skládání kiwi tím, že do krabice vyskládává obrázky. No ty vole, nemáš co dělat v práci… čekuj fotky.
Hned po práci jsem jel s Ludvikem do města koupit chleba na paštiku. Krám totiž zavírá v pět, pěkně na píču. Ve městě jsme potkali půlku free kempu. Lars a Alistar se k nám přidali a jeli na sprchu, jsme přeci kamarádi, ne. Jenže když jsme dorazili domu, mě napadl rafinovaný plán. Pánové, je mi líto, ale poplatek za sprchu je chleba s paštikou. K mému údivu rafinovaný plán prošel. Chleba s paštikou s Larsem i Alistarem, haha. Wiebka měla potřebu sdělit naši intimní chvíli všem. Takže hned, co začala mektat na tohle téma, já přebral iniciativu. Ona by to určitě hrozně dramatizovala. Takže když řekla: „víte, co mi dneska udělal Šmudla“, bylo zapotřebí popsat situaci zábavně. Přerušil jsem ji a povídal ,,Jo jo, dnes jsem Wiebce sáhl na kozu, to byl zážitek.“. Samozřejmě to všichni vysmáli a na drama nebyl čas. Wiebka si ovšem našla jiný důvod udělat zpruzený xichtík. Udělal jsem si srandu, že potřebuje na velkou, a ona to vzala nějak vážně. Když konečně Lars vypadnul ze sprchy, ona cupitala na záchod. My seděli veku při chlebu… Wiebka: ,,Pánové, za pár minut začnu vařit večeři, ale jenom pro sebe a Lisu.“. Hrozně jsem se zasmál, bylo jasné, že je to nejapný žert. Sice je lehké ji vyprudit, ale píča to není, mám ji rád. Obzvlášť po tom, co jsem jí sáhnul jedním prstem na kozu.
Kluci nás opustili, doufám, že sem budou jezdit častěji, a my se přesunuli k jídelnímu stolu. Jako vždy jsme se náramně nažrali. Byla rýže s nějakou navařenou zeleninou. Doma bych to ani neochutnal, tady jsem si přidával. Co je, tak jsem dospěl ne.
Němci se šli dívat na film a já taky. Koukal jsem na Project X, to byla kurva chyba. Teď chci hrozně na párty… ty prdelky, chlast, drogy, bazén, nafukovací hrad a další píčoviny. Já to všechno chci, prostě chci. Chtít to můžeš, Šmudlo, ale prozatím to není zcela reálné. Jsi na Zélandu, ne v Americe. Tady jsou párty víc než na píču, pamatuješ. Fajn, tak jdu psát deník a spát… dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s