Po party je to těžké

1. 5. 2016

Pěkná procházka po ránu, při které mě doprovázela chvíli opice. Pak jsem ovšem musel odpočívat.
IMG_7330

Sbíráme album ze supermarketu…

Zmrzlej jak nanuk, co ležel celou zimu v mrazáku, jsem rádoby spal. Než nepřišel kdo, Khata, a kurva. Prý „posuň se, potřebuju se zahřát“. S naprosto nadšeným výrazem v mé krásné tváři jsem se posunul. Ona mektala nějaké sračky a já se snažil ji neposlouchat a usnout. Ono se ti to mektá, Khato, když jsi polovinu párty prospala. Když jsem byl dostatečně nepříjemný, Khata opustila vůz.
Marné pokusy znovu usnout narušil Rayen opouštějící auto. Vyšel jsem ven za nim a hodinu s ním stopoval auta, abych se dostal do města. Hrozně moc aut v neděli, obzvlášť v této prdeli, a všichni hrozně ochotní zastavit. Nakonec mě hodili do města nějací týpci z party.
Bříško mi kručelo už tak od páté ranní a nezbylo nic jiného, než si udělat nějakou výtečnou snídani. Krosanty a banánové mlíčko, jeee to je hezké. Vzhledem k mé trpělivosti, která již zde byla hodněkrát probíraná, jsem vyrazil pěšky domu. Pravá ruka byla stále natažená s palcem nahoru, ale žádný buran mi nezastavil. Padesát minut a byl jsem opět v našem domečku uprostřed kiwi.
Všichni ještě spinkali a já si dal spršku. Nějak po obědě se ke mně přidali ostatní a následně holky odjely do města na nákup. Já s Ludvikem jsme se usadili ke koláči a filmu. Koláč zmizel, film utekl, ale nic extra záživného se nedělo. To nemyslíš vážně, ne, nevadí, pojďme uklízet. Opět jsme vydrhli celý dům a i vyluxovali.
Sluníčko krásně svítilo a mě napadla skvělá věc. Kontaminovat zdejší odtoky extraktem z mých ponožek. Tím myslím, že jsem pral, jo a Ludvik taky. Než jsme stihli doprat, holky přijely a přivezly hodně jídla a dalších píčovin, jako toustovač, ano, ten, co znáš z Čech, za 10 babek ve Warehousu. No nekup to. Budu toustovat o sto šest.
Jako vždy slečny připravily jídlo. Těstoviny Carbonara a čokoládový koláč. Tomu říkám backpacker livestyle, ne žádný kemp. Naprosto přecpaní jsme ještě dlouho seděli u stolu s čajem. Mí přátelé se přesunuli koukat na film a já sepsal deníček, uklidil nádobí a dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s