Velký problém

3. 5. 2016

Cítil jsem, jak vystresovaná majitelka okolo sebe šíří negativní energii, tak jsem se jí celý den vyhýbal. Docela se dařilo a den utekl jako voda.
IMG_7364

Odpad, nekecám, fakt je to odpad…

Víš, ona to není žádná prdel psát deníček. Obzvlášť, když chceš popsat celý den, ale ráno je naprosto stejné každý den. Fakt nemůžu dělat šaškárny po ránu, dobře můžu, ale ne dnes…
Z práce chytám nerva jen večer, protože popsat tuhle práci nějak záživně… no vlastně aspoň nějak, aby se to dalo číst, je snad nemožné. Nejradši bych sem napsal ‚jebu na to…‘ No takhle, přes den se nestalo nic vyjímečného. Občas někdo z nás posral umístění boxu na správnou paletu, takže ho musíš najít a vrátit na správnou paletu. No, ale na jedné paletě je 160 boxu. Naštěstí žádný z boxu se neschovával nikde na dně. Plus k tomu to musíš udělat tak, aby to neviděla paní majitelka. Ona totiž má problémy s psychikou. To znamená, že z každé věci dokáže udělat mega problém. Jsem jí naprosto šokovaný, jak může hrotit takové věci na takové úrovni. Její obličej je víc vrásčitý než u mopse. Na druhou stranu její manžel je naprosto v pohodě. Když jsem přišel do kanclu, že mi chybí dva boxy na dodělání palety, její obličej vypadal, jako kdybych řekl, že jsem zapálil jednu paletu jen tak pro prdel. Abych ti víc objasnil, proč tam nemůžu dát jiné boxy… nejde o boxy, ale nálepky, co na ně lepíme. Každá má svůj čárový kód a číslo. Takže každý box je naprosto vyjímečný.
Ještě okolo nás jezdí paní, co kontroluje kvalitu kiwi. Bohužel pro mě se již naučila moje jméno a já musím jako šašek pokaždé, když mě zavolá, k ní jít a podávat jí boxy, které si klidně může vzít sama. Ale já jí rád pomohu… Jednou si přijela až k lajně, jenže než stačila položit box na svůj vozíček, náš majitel pod jménem Endy jí posunul vozíček mezi dvě skoro plné palety. No a ona byla pak pěkně zmatená. Hahaha, fakt vtipné.
Jinak byla práce v pohodě, dneska žádný stres. Skládal jsem boxíky hezky po jednom a bylo mi hej. Práce skončila a já osamocený, protože Němci odjeli na nákup, jsem měl velké plány. Plán spočíval v korektůře deníčku, ale hovno. Nakonec jsem skejsnul u Top Gearu a opravil velké hovno.
Němci dorazili i s hromadou jídla, asi na pět let, ale prý to sníme do 4 dnů. Holky naběhly do kuchyně, jak to má být, a my si namazali chleba s paštikou. To byl pěkný předkrm. Nestačili jsme ho ani dokončit a Wiebka nás pozvala k jídlu. Ludvik na to, kámo, tak to je pecička, hezky chleba a hned na to večeře, to chceš. No ne asi, kámo. Měli jsme k jídlu Chilli con carne. Moje Maminka by nikdy neuvěřila tomu, že jsem něco takového jedl. Doma jsem byl hrozně vybíravý, ale tady si už tolik poručit nemůžu, ach jo. Jenže ono to bylo k jídlu, dokonce mě to nezabilo a i mi to chutnalo.
Ludvik však svým prohlášením těsně před večeří tuhle idylku pěkně zakřikl. Wiebka prohlásila, že nebude vařit každý den. A kurva, kdo teda bude vařit. Lisa nebyla natolik ochotná jako Wiebka, a tak asi pár dní v týdnu budu o hladu. Neboj, Mami, o jiných dnech to doženu.
Pokec jako každý večer, deníček, nádobí a dobrou.

Dnes jsem si uvědomil zajímavou věc. Na Novém Zélandu existuje obchod pod názvem Warehouse. Lidi, co tu byli, ho jistě velice dobře znají, proč… Protože v této síti obchodu najdeš všechno. Pletené ponožky jak od babči, počítač, potraviny, obuv, oblečení, zahradnické potřeby, věci na stavbu, věci na kempování a další věci i ty nejvíc bizardní. Nevím, jak to prožíváš ty, co jsi tu nikdy nebyl, a čteš tohle, ale pro mě to bylo nepochopitelné, když jsem sem dorazil. Ptal jsem se, kde najdu něco jako Bauhaus, no to je Warehouse, a kde najdu povlečení, Warehouse, a kde najdu… samozřejmě, že taky ve Warehouse. Takže jediné, co chceš, je mít v blízkosti Warehouse. Jo a všechny ty věci jsou sračky a levné.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s