Vstávám na nohy

28. 4. 2016

Distancovat se od situace x byl podle mě dobrý nápad. Moje deprese stejně nic nezmění…

IMG_7285

Opět budíček, ranní sračky a můžeme vyrazit do práce jako správní školáci s batůžky a svačinkou.
Naštěstí pro mě a moje okolí jsem dnes neměl depresi. Takže jsem nechrlil na všechny oheň, i když na to mám právo.
V práci je to zasraná nuda. Ono není divu, když celý den jen skládám krabice. Bohužel to nejsou krabice jak od pana Činčery, kde bych mohl čerpat nějakou inspiraci. Tohle je naprosto nevkusný a přežitý design. Dokázal bych společnosti, co krabice vyrábí, je udělat hezčí a i levnější na výrobu.
Největší vzrušení v práci byla hra, kdo bude mít lajnu 22. Jelikož na této lajně nestačí krabici jen zavřít, nalepit štítek a položit na paletu. Zde člověk s krabicí musí udělat dalších 6 kroků, a tak tato lajna je neoblíbená. Hra spočívá v tom se při nejlepším k lajně 22 vůbec nedostat nebo se z ní zdekovat co nejrychleji. To se dělá tak, že si najdeš jinou práci, ale musí to být ve stejný moment, kdy někoho spatříš, že nemá nic na práci. Ty změníš pozici a on musí na tvojí. Takhle se bavíme…
Práce zase utekla jak nic, tenhle celý měsíc uteče nejvíc rychle, jako i cesta na Zéland. Sotva položíš pár stovek krabic na palety, je po práci a sotva napíšu deník, je večer.
Takže k večeru holky navařily a my to sežrali. Jak naprosto úžasný zážitek z jídla se dá popsat tak na píču. Já mezitím pracoval na deníčku a Ludvik luxoval. Taková spořádaná rodinka. Sice se nám Wiebka občas trochu mračí, když není všechno podle jejího, ale já se aspoň zasměji. Po domytí nádobí bylo na čase jet do města sdílet deníček. Hrozně jsem se na to těšil, ale jako vždy se něco musí posrat. Free wifi budka mě zradila a já se přesunul k MC Donaldovi, jenže ten taky selhal. Docela nasranej jsem jel zpět k budce a nějak zázračně se připojil. Bohužel po první sekundě internetování to vypadlo a já se již nepřipojil. Nasranej jako svině jsem dojel domu a chytal signál uprostřed silnice, abych nasdílel fotešku dne.
Deníček a Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s