Hodně krabic

9. 5. 2016

Bohužel krabice nedošly. Už jen poslední dva týdny, vlastně ani to ne. Tohle uklidňování nepomáhá.

IMG_7637

Tak dnes jsem po ránu viděl jinou věc než v pátek… pondělí. No tak to je paráda, nový týden, nová dobrodružství. Spíš další hodiny u deníčku vymýšlením hlodů o práci.
Ráno jsem se necítil nejlépe, nějak jsem trochu onemocněl, ještě k tomu Wiebka včera… Takže jsem si moc nepovídal. Ještě jsem kvůli tomu dorazil pozdě do práce.
Stroje však neběžely a i kdyby, tak je mi to jedno. Pondělí ráno, co chceš. Nasadil jsem si slušivý úbor a šel skládat krabice na paletu. Krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice. Největší zábava dne spočívala v lepení nálepek na Ludvikova záda. Mám v tom sofistikovaný systém. Občas v rulonu nálepek, co lepíme na krabice, je jedná prázdná. Vezmeš zbytek papíru po nálepkách a tou jednou ho přilepíš na záda, v daném případě Ludvikovi. Bohužel nikdo moc neocenil můj vtip a Ludvik jen chodil s copem po baličce… Dnes mu stačilo jen čtyřicet minut na to, aby si toho všiml.
Mezitím vším dobrodružstvím se děly velké věci. Krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice, krabice. Konec šichty, docela to uteklo.
Společně jsme cupitali domu, já musel umýt nádobí ze včera, konečně dodělat deník a taky ho zveřejnit. To není žádná prdel. Takže jsem si nedovolil strávit hodinu děláním ničeho a rovnou začal makat. Nádobí bylo požehnaně, ale tahle hora byla zdolána. Fajn, teď deník, úprava pár textu a hromadný Photoshop. Němci mezitím jeli nakoupit a vařili dýňovou polévku. A to jako proč, kurva, tyhle sračky ze zeleně fakt nemám rád a ty mi vaříš dýňovou polévku. Bohužel pro mě jsem měl hlad jak vlk, takže polévka sedla. Ještě, že to nečte Máma, jinak by mě to nutila jíst i doma… Na polévku jsem Wiebce řekl, že nejlepší jsou na tom krutóny, až postupem času mi dochází, jak kruté prohlášení to bylo. Ouu, já za to nemůžu, že mám debilní chutě.
Co jsem dodělával deník, pořád mi někdo čuměl přes rameno na fotky. Některé jsou opravdu povedené. Já jako Němec vypadám super… Konečně jsi to dodělal, Šmudlo, laptop do podpaží a upaluj to nahrát.
První budka s wifi mě velice zklamala, tohle hrozně rád používal můj trenér a já byl malý kluk, co mu to všechno žral. Jenže druhá po chvilce přemlouvání mi věnovala 1 Gb dat. Jdu si je naplno užít, ctrl+a, ctrl+c, alt+f4 a ctrl+v, a další den. Je to výtečná zábava…
Doma jsem hezky poseděl se spolubydlícími, zjistil, že mi vlasy vzadu trčí jak z hnízda, a psal dnešní den. Ve dvanáct hodin a patnáct minut, pokud jsem to odhadl dobře, se zaklapne můj laptop a já půjdu spát. Dobrou.

IMG_7639

Penis with penis kiwi.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s