Odešli

14. 5. 2016

Ráno bylo ve znamení balení. Den byl ve znamení rozloučení, vyprání a nuda doma.

IMG_2882

K mému překvapení jsem se probral docela brzo. Wiebka vstala taky a společně jsme posnídali. Felix a Adam nás následovali, ale zamilovaný páreček si dával na čas.
Než vstala Lisa s Ludvikem, Wiebka měla sbalené věci. Potom jsem opět zkoušel dělat panorama selfie, ale nic moc. Náš LL tým si dal snídani, Lisa dobalila věci, já si růčo vypral svetr a naházel všechny hadry do auta. Přihořívá… Yes, jdu prát, kámo. Po měsíci si konečně vyperu. Prosím přestaňte pískat a házet po mě imaginární rajčata, i tak dost smrdím.
Holkám jsem dal peníze, co jsem jim dlužil za nákup, a ony nás opustily navždy. Sezóna čínských polévek a vajíček začíná. Aspoň mě už nikdo nebude prudit… to bylo moje domnění. Naházel jsem čtyři igelitky plných věci do pračky. Ona k tomu sežrala i 10 dolarů a trochu koksu, aby to mohla pořádně rozjet. My se mezitím usadili do auta a užívali si neomezeného internetového výběhu.
Já se opět pokoušel stáhnout NFS, ne zcela úspěšně. Moje dětská vášeň bude muset počkat.
Bohužel země nebyla tak líná jak my a zcela plynule se otáčela. Bohužel pro mě jsem věšel prádlo při západu slunce. Skvělé, co k tomu dodat, ale vypral jsem si. Adam již vyčkával na našem pozemku a po zmíněném věšení jsme se vydali do free kempu. Cestou jsme s chlebem v ruce potkali pana policistu, naštěstí byl tak kilák daleko, takže jsme měli dostatek času uklidit drobky. Naše návštěva nebyla úplně, protože bychom rádi navštívili kamarády, ale spíš pozvat nové kočičky na house party. Večer vypadal nadějně, jenže se to krylo s párty ve free kempu, takže se na nás vysrali. Doma jsme však řekli Ludvikovi, že tu bude pět kluků a pět holek. Dobrá párty ne…
Adam jako správný Francouz začal vařit. K mému neštěstí zase nějakou zeleň, ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď. Určitě je to jinak, ale to je jedno, pointu chápeš. Ludvik stále vyčkával příchod kočiček, večeře již byla na stole a mňamka mohla začít. Myslím tu zeleň.
Zanedlouho jsme Ludvikovi odhalili pravdu a už nevěří na kočičky. Nj,n čas od času se dětské sny zhroutí.
Těsně po osmé večerní dorazil i Felix z práce. A když už máš doma těsto a Francouze, musíš toho využít. Hybaj dělat krosanty. Jenže chyba nastala, když se vaření ujmul Němec. Prý uděláme popcorn a budeme koukat na film. Bohužel jsme měli jen ten, co se dělá na pánvi, a tak ji Ludvik pořádně rozpálil. Vlastně si na to vzal hrnec. Nakapal na dno olej a hodil hromadu popcornu dovnitř. Rozžhavený hrnec doběla začal pálit všechno. My viděli jen hustý dým pod pokličkou. Ludvik nás ujišťoval, že je to naprosto v pořádku. Jasně, kámo, smrdí to jak prase a je to v pořádku. Když kouř zaplavil celou kuchyni, Ludvik konečně pochopil, že to v pořádku není. Nevadí, druhý pokus. Bohužel nebyl lepší a tak bylo na čase mu ukázat, zač je toho Šmudla.
Analyzoval jsem všechny jeho chyby a rozpálil pánev, jo, mně se ten popcorn povedl. Zázraky se dějí nebo spíš takovéto sračky umím vařit. Potom jsme ještě půl hodiny šaškovali s panorama fotkou, která se stejně nepovedla, a šlo se koukat na film. Takže místo super párty s kočičkami tu máme gay filmový večer, nice.
Každou chvíli jsem u filmu spal a nakonec můj laptop chcípnul. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s