Pivo, kulečník, kino

8. 5. 2016

Nudné dopoledne vystřídal výlet do pivovaru. Samozřejmě, že potom přišel i ten kulečník, ale kino se pěkně posralo.

IMG_7606

 

Převalování v posteli mi dlouho nevydrželo. Moje tělo bylo odpočaté a bylo potřeba ho zaměstnat. Snídaně byla dobrou volbou. Bohužel surovin už tolik nezbylo, takže volím si tebe, čínská polévko. Takhle má začínat správný den backpackera.
Dnešní plány byly grandiózní, dodělat deníček a vyprat věci. Ne, nemusíš hádat, samozřejmě, že jsem to nedal. Protože dvouhodinový film, který jsem již viděl, má zcela jistě vyšší prioritu než práce. Němci odjeli na nedělní trhy a já mohl v klidu, hrozně bych chtěl napsat pracovat, ale bohužel, koukal jsem na film. Naštěstí jsem do jejich příjezdu zpracoval aspoň poslední den, jelikož potom mě překecali jet s nimi do pivovaru na degustaci. Proč kurva žiji v Čechách. To chci ochutnat nějaké splašky… Nevadí, obohatíme deníček. Abys to taky zpracoval, víš… vždyť jo, neser.
Pivovar byl až v Nelsonu a já nejel svým autem, chyba. Ale hezky popořádku. V Nelson jsme se sešli s holkami a společně vyrazili třemi auty k pivovaru. Chvíli nám trvalo zkooperovat auta za sebe, ale nakonec jsme v pořádku dojeli k pivovaru. Místečko to bylo pěkné. Velký pozemek s několika domy, parčíkem, mlýnem a mezitím tím vším stál pivovar. No to je romantika, co. Já ti na to seru… kde je pivo, vole.
Na tácu o délce Čile nám donesli asi 7 druhů piva. Jedním z nich byl cider Summersby… další mělo příchuť kávy, proč ne. Jedno pivo se tvářilo jako Plznička, dobrý pokus, další jako Budvar. Jo jasně, kluci, jen tak dál. Jinak jsem si to užil. Němci spolupracovali při tvorbě fotografií do mého deníčku a to podstatné: zavolal jsem Mamince ke dnu matek. Sice mi to připomněl otčím, ale Máma má stejně zákaz číst tyto dny, takže se to nedozví. Ooo, jak rafinované.
Podle návrhu Němců jsme se vydali do baru hrát kulečník. Ono, když jsi v zajetí, tak toho moc nerozhodneš. Ovšem námi zvolený bar byl zavřen a Wiebku napadlo jít do kina. Děláš si prdel, já jsem sem přijel jen na to pivo. Musím domu makat, víš, deníček a tak, není to prdel. Naštěstí o padesát metrů dál byl jiná hospůdka s kulečníkem. Hezky jsme si s klukama hráli, ale Wiebku stále nepřešla mysl na kino. Netrvalo dlouho a holky vyrazily do kina. Slušně řečeno, neměl jsem z toho radost. Hladovej jak vlk, doma kopa práce, předpoklad, že pojedu domu po pivovaru a najednou tohle. Vždyť je to na víc než dvě hodiny. Holky v čele s Wiebkou se ovšem nikoho neptaly na názor a prostě šly. Bohužel jsem nemohl říct nic, auto jsem si nevzal já.
Dvacet minut na to, jak slečny odešly, znovu přišly. Paráda, žádné kino a jede se domu, juhuuu. Hovno, ještě větší pojeb. Kluci, na dřívější promítání jsme se nedostaly, tak nám to začíná v 8,40. To si ze mě kurva děláš prdel, já jsem si myslel, že v sedm budu doma. Naštěstí se moje návyky sebeovládání stále zdokonalují, takže jsem měl jen nasraný xicht, ale nic jsem neřekl. Objednal jsem si hranolky, fajn objednal jsem si jednu hranolku. Ach ta moje angličtina, barman se mi pěkně vysmál. Než jsem stačil zareagovat, už bylo pozdě. S dokončením hranolek a startem žáhy, která nepřestala do noci, jsme se přesunuli na parkoviště k autu. Seděli jsme, kecali a tak no. Nakonec přišla smutná chvíle rozloučení, která měla být ovšem v 6 a ne v 11.
Naskákali jsme do auta a vyrazili vstříc domovu, do našeho krásného pole s kiwi. Lisa se řítila jako Pražák. Já jsem v zatáčkách div nevysklil dveře, jelikož jsem spal, hlava byla docela uvolněná a to je pak disko trisko. Doma v půl dvanácté mě čekalo co, no samozřejmě, že deníček. Děkuji vám, slečny, za solidaritu a hlavně tobě, Wiebko.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s