Záchodové prkýnko

11. 5. 2016

Po rozpumpování krve v žilách nastal útlum v práci, kdy jsem se necítil zcela fresh.

IMG_7660

Ráno Wiebka nezklamala a dodala dnu tu správnou šťávu. Najednou si totiž vzpomněla, že nás musí vyprudit. Prý máme dával dolu prkýnko, když dokončíme potřebu. Řekla sis o to, vyprudím tě. A to jako proč to máme dávat dolu, nemám čas, sorry. Její argumenty však byly silné. Podle německých pravidel totiž každé malé dítě má po sobě dávat prkýnko dolu, protože je to nechutné. No nekecám, opravdu mi tohle řekla. Já zatažený do víru pruzení jsem nepřestával dělat obličej jakože jdi do prdele a pokračoval ji prudit. To, že u vás doma je záchod nechutný, neznamená, že je to tak v každé rodině. Ona si však nedala říct a chtěla, abych ji úplně nasral. Není problém slečno, jsem v tom jednička… Co jsem jí však neřekl, byl fakt, že si na to slečna vzpomněla až po dvoutýdenním soužití, jo a o víkendu odjíždí. Naše vlídná konverzace skončila tím, že budu muset pár dní dávat dolu prkýnko, pokud na to nezapomenu.
Abys mě nepochopil špatně, ona není zas tak hrozná. Soužití se mnou taky není žádná prdel. Ona plus k tomu někdy uvaří, pokud ji v průběhu dne nenaseru, a nebo nedojde-li čokoláda. Prostě je to super holka.
Vzrůšo skončilo a já se vydal do práce. Skoro všichni spolupracovníci až na ty, co jsem měl v zádech od domova, byli ready a netrpělivě čekali na start našeho úžasného stroje. Kde berete tolik elánu, důchodci. Nějakej unavčo jsem si hodil na sebe fešnou košilku a čepeček. Únava se prohloubila s první zvednutou krabicí. To snad ne, asi jsem toho včera natahal hodně… Tak se budu flákat, co na to říct. Klasická situace v baličce… holky zběsile pobíhají a hází kiwi do krabic, potom pošlou krabici po pásu, div nám nezlomí prsty. My v líném tempu dobalíme krabici, protože jsou líné, ale říkají, že to nestíhají. Nalepíme nálepčičku a položíme na paletku. S Ludvikem jsme se domluvili na střídání stanovišť. Na jednom jsou malé krabice a na druhém jsou velké krabice. Ne, na malých krabicích to není lehčí, je to nastejno, jen jich vezmeš víc a rychleji chodí. Stavění hradu z krabic pokračovalo další dvě hodinky až do pauzy.
Paranoia zachvátila můj i Ludvikuv mozek natolik, že jsme byli víc zaneprázdněni kontrolou zad než vymýšlením plánu, jak nalepit nálepku na toho druhého. Za celý den ubohých 6 pokusu, dohromady.
Ze včera mi zbyly dva burgery na oběd, takže jsem dneska neměl hlad, Mami. Oběd je půlka a z kopce to už jde samo, obzvlášť jsi-li najedený. Postupně jsme se prokutáleli až k poslední čtvrtině, před kterou jsme dostali posilnění v podobě bonbonu. S bonbony je to tak, že postupně docházejí ty dobré a zůstávají v krabici jen ty na píču. Takže za chvíli tam budou jen ty na píču, ach jo. Čtvrtina pro nás skončila vítězně a my mohli jít domu. Wiebka už nebyla zas tak nasraná a udělala i jídlo. Jen něco hodila z mrazáku do trouby, ale necháme to bez komentáře, a to, že nechtěla mýt nádobí, a proto rádoby vařila taky. Sprcha, jídlo a Němci jeli do kina. Zase na stejný film.
Já osamocený v naději, že budu sepisovat deníček a půjdu dříve spinkat, jsem se na to vysral a koukal na film. Super nápad…
Němci dorazili z kina. Ludvik namazal poslední paštiku, já napsal blog… Dobrou.

Dnes Ludvik u večeře poznamenal skvělou poznámku. Jedna paní z kontroly, aby nemusela nosit těžké krabice, tak má vozík. Na tento vozík pokládá krabičky a jezdí s ním po celé baličce. Tento vozík má však super schopnost. Funguje jako skener… Daná paní není z těch hubenějších a občas jsou palety dost natěsno. Vozík však má stejnou šířku jako paní, a tak ona z přehledem ví, mezi které palety se vejde a mezi které ne. Tak se vyhne trapným situacím, kdy by musela couvat z úzké uličky, geniální.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s