Životní otázka

12. 5. 2016

Pomalu na mě doléhá každodenní workout. Zajímavé, řekl bych, že jabka byla těžší, ale moje ruce říkají něco jiného.
IMG_7672

To ani nebylo ráno.

Těžší ráno než obvykle. No tak to zní skvěle. Ještě mě trochu srali spolubydlící po ránu, ale já jim to za zlé nemám… Nasadit ponožky, které jsou cítit na kilometr daleko, a boty, které jsou na tom stejně, a jde se do práce.
Do práce jsme dorazili brzo, nesnáším, když do práce dorazím brzo. Víš, on ti to nikdo neproplatí, ale když přijdeš o minutu později, hned tě zprcaj. Nicméně už je to tak a musím se s tím poprat. Pral jsem se s tím tak, že jsem ležel břichem na lince a snažil se neusnout. Netrvalo to dlouho a první krabice narazila do mé hlavy, kecám, vole. Jenže co ti kecat nebudu, je fakt, že jsem byl znovu unavčo. Dokonce ještě víc než včera. Co je, zkurvená práce, ale ne tak zkurvená jak ta z 96. dnu. Dvakrát jsme s Ludvikem prostřídali linky a byla přestávka.
O ní jedna paní z kontroly kvality začala polemizovat na téma moje jméno. Jelikož je nejspíš blbá, tak si ho nedokáže zapamatovat. Mimochodem je to ta želva… Řekla, že Šmudla je pro ní těžké a bude mi říkat Šmudlí. Na to jsem jí řekl, že nejsem Šmudlí, ale Šmudla. Půlka lidí, co tam seděla s námi, ji vysmála. Teď si jistě zapamatuješ moje jméno, Želvo.
Přestávka skončila, ovšem ne, když to Želva řekla, ale když jsme se rozhodli my. Stroj začal opět plivat krabice, avšak tentokrát moc nespěchal. Důvod… přišla další paní, co kontrolovala kiwi. Jakože kontrolovala, jak to oni kontrolují. Takže linka zpomalila, aby kočičky stíhaly přebírat špatná a dobrá kiwi a nebalily všechno naráz. Jinak by společnost měla problém. Tím líp pro mě, víc jak jednu velkou bednu dneska netahám a je mi fakt jedno, jestli to budu stíhat, nebo ne. Jsem Pražák, kolikrát ti to mám říkat.
Po prvních patnácti minutách ke mně dorazil Ludvik a položil mi zajímavou otázku. Pamatuješ si, co jsme dělali první hodinu. Já se zamyslel, ale nepomohlo to, jelikož celý den dělám naprosto stejnou sračku. Takže potom ti přijde sekunda stejně dlouhá jako měsíc. Co je, směješ se, ale vzpomeň si na své poslední dva roky, jestli jsi byl ve stejné práci… Co je, víš píču, že. Život letí a ty ho promrdáváš. Jenže když jsou dny různorodé a barvité, čas letí naprosto jinak a hlavně si máš na co vzpomenout. Máš si na co vzpomenout… já se tě neptám, zeptej sám sebe.
Moje barva se však nemění už třetí týden a ty se divíš, že tolik paštikuji. Vole, to je pak barviček. Zpět k práci, skládal jsem krabice až do 16,40, aniž bych byl těch 10 minut placený. Je tu zpět tohle téma… Protože když prostě opustíš práci přesně, když je konec, jsi za čuráka, ale to, že zůstaneš déle, ti nikdo neproplatí. Plus k tomu jsme minulý týden pracovali o 15 minut méně a co myslíš. Samozřejmě, že je nám odečetli, tak proč já bych měl zůstávat déle a proč bych se měl cítit jako čůrák, když odejdu včas. Ovšem že jsem to neudělal…
Cestou z práce bylo potřeba udělat panorama selfie a naštěstí mi Němci pomohli. Čekuj na FB. Doma jsem se rozhodl, že potřebuji nějakou PC hru na zabavení. NFS Most wanted byla jasná volba, tohle je pro mě totiž srdcovka. Nastartovat auto a hurá do města. Bohužel hru jsem si stáhl s virem, ale naštěstí jsem ho neotevřel. Nicméně hru jsem neměl, to mě docela sere.
Doma jsem byl osamocený, protože Němci byli někde v píči, místo toho, aby vařili, ach jo, jste k ničemu. Já našel v autě svůj HDD. Na něm se skrývalo pár překvapení. Jako fotky s BFF a nové filmy. Světe div se, ale byl tu i Far Cry 3. Natěšený jak malý kluk, že budu zabíjet hromady vojáku, jsem nakopl hru. Loading… loading… loading. Kurva, alt+ctrl+delete, Far Cry neodpovídá. Super, neměl jsem instalačku, ale pouze zkopírované soubory a již mi chybělo na PC něco z Program Files. Takže to nejede, na piču. Němci mezitím uvařili… to jsou zlatíčka.
Večeře v 9, deník a dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s