Jak se věci mohou vyvinout

25. 5. 2016

Bang! Auto skoro prodané. Bang! Auto na cestování skoro sehnané. Bang! Poslední tři dny v práci. Yes, vyhoň mi péro.

IMG_8097

 

Moje rutinní snídaně se od dob Cromwelu změnila, stal jsem se větším buržoazistou. Teď si dovolím dát si k snídani vajíčka se slaninou a chleba s máslem. Popravdě jsem takhle nesnídal ani doma, byl jsem línej a hlavně jsem na to po ránu neměl čas. Jenže teď jsem dospělý a chápu, že snídaně je potřeba pro super průběh dne. Zapamatuj si to.
Super průběh dne začal tím, že jsme potkali Tima. No to je super, aspoň rozdělíme práci mezi víc lidí. Jenže dělit práci s Timem není žádná prdel. On o to totiž nestojí a jen stojí. Říkal jsem si, že jsem třeba zaujatý, ale Ludvik mě vyvedl z omylu. Jelikož mohl posoudit situaci ze strany při dělání boxu. Tim totiž vždy kouká okolo sebe pět minut, než se rozhodne někam jít a vzít aspoň jeden box, i když je jich v okolí třeba deset. Být to v Čechách, tak ho už vyhlásím, opravdu mrdám na to, že je starší než já. Když jsem dělal zahradníka a někdo z party zkoušel dělat podobnou věc, dostal okamžitě bídu od ostatních, a když se nic nezměnilo v průběhu pár týdnu, měl zaručeného padáka. Vím o čem mluvím, jenže já nejsem žádná píča a dokázal jsem prorazit na druhý pokus.
Přes den ke mně přišel El s tím, že po práci mi dá prachy za auto. Tak to rád slyším, co víc si přát než se zbavit tohohle krámu. Mise byla úspěšně splněná. Sice bych měl mít radost, ale myslím, že by mi udělalo větší radost, kdyby moje autíčko bylo v pořádku. To bych furt řešil jen práci, jako trapnej Pražák. Jenže nyní je moje situace daleko víc okořeněná. Takže neboj, nejsi jedinej, komu se vysralo auto.
Protože na naší straně baličky byli čtyři lidi, neměli jsme až tak moc práce, ovšem nepočítám-li, jak pracuje Tim. Ono hledat, kde se ufláknout, taky není prdel. Andy však zpozoroval zárodek flákačství a rozhodl se mě více zaměstnat. Takže milý Šmudlo, běž na druhou stranu pomoct holkám. Tady je pás, po něm jedou kiwi do krabice, až kiwi přestane padat, zabalíš krabici a pošleš ji na druhou stranu. Jo a hlavně místo té krabice tam nezapomeň dát prázdnou. Jasný šéfe, už jsem to přeci dělal. Tak honem do práce. Práci jsem si zpříjemnil konverzací s Panch (jedna Maorka z baličky), ale stroj mě chtěl potěšit ještě víc a tak se pár krát zastavil. Víceméně jsem dělal hovno do té doby, než si mě opět nezavolali na druhou stranu. Bylo potřeba naskládat na úplně horní patro palety pár krabic.
Poslední hodinka a půl. Opět jsem se musel přesunout. Přišla za mnou Em s tím, že jí mám pomoct s balením krabic. Chvíli jsem na ni koukal a potom řekl ne. Samozřejmě že hned oponovala tím, že to nebyla otázka. Vždyť já jsem si chtěl jen vyzkoušet říct ne. Tak jsi si to vyzkoušel a teď mi pojď pomoct. Fajn… Pobíhal jsem mezi Em, která pokládala kiwi do krabic, a strojem, co polepoval kiwi. Víc pohybu, méně myšlenek, takže čas plynul rychle. To mě přivádí k otázce, že vlastně Tim musí být naprostý génius, když dělá hovno. Jeho myšlenkové pochody již musely překonat náš vesmír. Hawkins brečí v rohu na svém křesle.
Bohužel mi El na konci dne nedal peníze za auto, ale stále věřím, že si ho koupí. Takže po tom, co jsem se dostal domu a zjistil, že mi opravdu nebude stačit drát z luxu na to, abych vyluxoval auto, musel jsem jít znovu do práce a vzít si prodlužovák.
A tímto začíná moje rozloučení s autíčkem. Milá Toyotko, děkuji ti za všechny ty kilometry, které jsi mi věnovala, a také za to, že jsi mě moc netrápila, spíš jen nasrala, ale já ti to nemám za zlé. Vyndal jsem všechny krámy z auta, sundal záclonky, zbavil zadní okno nápisu SMUDLA.NET a vyluxoval. Auto je připraveno na prodej.
Co jsem ti včera nezdělil bylo, že jsem psal H, že jsem v píči s autem. Jestli by se nemohl zeptat mechanika z Christchurch, zda by to nešlo nějak levně opravit nebo jestli mi nemůže vypůjčit auto na procestování jihu. Dával jsem tomu šance jedna k miliónu, že mi H půjčí auto, ale přeci někdy tu loterii vyhrát musím. Jenže H není žádnej čůrák a nevysral se na mě, promluvil si s mechanikem. Ten ovšem neměl moc velkou radost, že by mi měl měnit spojku, ale na druhou stranu se prý zmínil o tom, že by mi mechanik mohl vypůjčit auto. To si děláš prdel, to zní skvěle. No ještě nebuď nadšenej Šmudlo, musím si s ním ještě promluvit a potom ti na něj dám kontakt. Ok, budu čekat.
Novinky jsem zdělil Ludvikovi, který z toho neměl velkou radost, protože ještě musí projet West Coast, kde já jsem již byl a znovu tam nejedu. Jenže my jsme páni manažeři a společně s Felixem jsme dali celý náš plán dohromady. Do píči, jo.
Dobrou.

Dnes mi Ludvik zdělil jednu novinku, no pro mě je to novinka. Slečny, co takhle cestují, jsou více otevřené. Co to znamená, no že až se vrátí domu, nemusí nikomu říkat, že tu oprcala polovinu Zélandu. Víš takové ty kostlivce ve skříni. A já stále věřím a doufám, že se stanu aspoň jedním kostlivcem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s