Nějak to dopadne

24. 5. 2016

To by mě zajímalo jak. Řešení tohoto problému se protáhne, ale aspoň mě to něčemu naučí. Bych se na to klidně vysral, na tohle životní vzdělávání.

IMG_8091

Další den, další výzva. Každý den s posranou spojkou je výzva, ještě, že nemusím teď jezdit. Nicméně ráno se mi teď nezdá nijak hrozné. Ve srovnání se spojkou to je maličkost. Táta měl pravdu, všechno se poznává ve srovnání. Pochybuji, že nějaké dítě v Africe má teď stejný problém se spojkou.
Můžeme pokračovat ve srovnávání, protože i práce se najednou nejeví nijak hroznou součástí mého života. Avšak spojka, to je jiná, o tom bych ti mohl vyprávět. Tyto chmurné myšlenky na spojku mě dostihly až večer, kdy píšu svůj milý deníček. Přes den jsem se tím nijak extra nezaobíral a hezky si stavěl paneláky z krabiček. Byl jsem jako dítě na pískovišti, ale na našem pískovišti někdo chyběl. Přesně tak, Tim pořád dělá, že je mu špatně. Ono je to vlastně úplně jedno, protože jsme na výpomoc dostali Em. Takže jsme nemuseli počítat do 130 a skládat velká kiwi do krabic. Ona to všechno obstarala sama. No a na nás zbylo jen málo práce. Takže jsme se hezky pomalu potulovali mezi lajnami a jen dělali píčoviny. Snažili jsme se nasrat navzájem co nejhorším položením krabic. Je vidět, že ten, kdo se teď směje, to nikdy nedělal. Dokonce i El byl jednou velice překvapen, jak debilně jsme to dokázali poskládat, až nás napomenul. Kluci, what the fuck… Co chceš, když se tu nudíme.
Protože přeci jenom jsem si vzpomněl na auto, bylo na čase si promluvit s Elem. Situace je kritická a je třeba jednat. Takže Ele, co by jsi mi doporučil. Moje auto je staré a já potřebuji pneu i spojku no a to máme za 900, plus by nebylo na škodu vyměnit olej, další kilo. Takže dohromady jsem v tom za litr. Nebo mohu prodat auto a koupit nové, které bude mít všechno v pořádku, taky to tam vidíš ten paradox. Takže co byimi doporučil… No především bych ti chtěl říct, že jsi docela v píči. To právě vím taky, ale chtěl bych to vyřešit, jo a nevíš, kde bych tu mohl prodal svoje auto? Poradím se se starou a možná ho koupí. Jen pro vysvětlení, taky je to mechanik. To by bylo fajn, ale potom nové auto prostě potřebuji. Samozřejmě můžu skejsnout v Christchurch a pojebat si dovču, o které nemáte ani tucha, ale chci nějaké nové zážitky. Tak uvidíme…
Během dne jsem si rozdrápal prstík a ten začal krvácet. Pro mě to nebylo až tak hrozné, ale nechceš si kupovat kiwi ze zakrvácené krabice, že. Zašel jsem za Juli a poprosil ji o náplast. Ona obětavě obvázala můj prstík a tím mi projevila svojí důvěru, že nejsem ocas. Protože kdybych byl ocas, ztratil bych tuto náplast někde mezi boxy. Sice by box nebyl zakrvácený, ale náplast taky není to, co by jsi tam chtěl najít. Postupně se náplast odlepila a já ji vyhodil do koše. Juli jsem to samozřejmě neřekl, abych si trochu zašprýmařil. Takže přišel oběd a otázka od Juli, kde je náplast. No tak to fakt nevím. Měli jste vidět ten její obličej, ve kterém byla vidět hrůza. Hrůza z přebalení x palet krabic, abychom našli danou náplast. Proto jsem okamžik napětí napínal jen pět sekund a kápnul božskou. Všichni se zasmáli a Juli spadl kámen ze srdce. Vidíš, jak umím zlepšit náladu.
Po poslední přestávce dorazila opět paní, co kontroluje paní, co kontrolují, jak jiné paní kontrolují kiwi. Nedělám si prdel, fakt je to tak. Jenže při obědě Juli poznamenala i jinou věc, že nemáme šlapat na palety, když je tu ta paní. Jenže milá Juli, moje angličtina je na píču a ta tvoje ještě lepší. Ovšem, že jsem ničemu nerozuměl a přímo před paní z kontroly jsem si stoupl na paletu. Milý hochu, víš, že bys neměl stoupat na ty palety. Jo jo pardon, já jsem si totiž myslel, že si dělá prdel. Avšak po večeři mi Ludvik nastínil situaci z naprosto jiného úhlu. Takže jsem za Šmudlu, nevadí.
Domu z práce jsme šli při dešti. Sprcha a přijel Felix s Alistarem. Alistar začal polemizovat na téma, že by tu pár dní pobydlel. Hned jsme mu napálili cenu do xichtu, protože mě to už mrdá. A najednou už se mu tolik nechtělo. Co si myslíš, kámo… Mezitím Ludvik poslušně vařil lasagne. Napíšu to znovu, ještě že ho tu mám. Ono jako u holky to čekáš, ale kluk. Večer plynul, otázka auta mě trápila, ale ono to nějak dopadne. Dobrou.

Ludvik dnes poznamenal, že je deset dní bez sexu. Nemohl jsem na to odpovědět jinak, než že bych to taky rád počítal ve dnech…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s