Dělám pokroky

31. 5. 2016

Přibližuji se svému cíli, nejsem si zcela jistý cílem, ale přibližuji se, a to je hlavní. Snad…

IMG_8375

Ten pocit, když ležíš ráno v posteli a venku je ještě tma. To je potom problém se po ránu rozzářit. Ovšem chvíle internetování na mobilu mi vždy zaručeně přeruší spánek. H si dělal jako obvykle kafe, na mě čekala pánev a na tu čekala vajíčka. No a já čekal, až se to udělá.
Počítač již byl zapnutý, mohl jsem začít pracovat, ale ke snídani je přeci jenom lepší nějaké to ,,vzdělávací video“. Ovšem povinnosti čekaly, s přestávkami jsem dopsal poslední den. Přišla si se mnou pokecat i nová spolubydlící kluků. Je zvýhodněná šesti lety angličtiny v Anglii. Taky by se mi to hodilo, ale šest let v Anglii ne. Dal jsem si oběd a bylo po druhé. Ach jo, honem do města.
Zaparkoval jsem u Pekáče a šlo se zařizovat. Jako správný backpacker jsem zamířil do tradestaffu v domnění, že mě zaplaví prací. S podáním dotazníku do mých rukou se sen rozplynul a já zaškrtával, co se dalo. Avšak po zaškrtnutí poloviny čtverečků jsem přečetl, co zaškrtávám. A sakra, nadpis byl !vaše zkušenosti!. Nebudu vám tu vypisovat všechny moje zkušenosti, ale mám jich požehnaně. Dál jsem jim vnutil, že tu mám v plánu zůstat půl roku. Jo a půl roku jsem makal na stavbě. Slečna mi následně slíbila, že mě bude kontaktovat, až se něco najde. V okolí jsem ještě navštívil další agenturu, jenže zde po mně chtěli CV. To nemyslíš vážně ne, jdu dělat nějakého podavače a ty mě tu prudíš za tohle. Takže plán je si napsat bombové CV a rozeslat ho všude. Jak já miluji tuhle práci.
Mezitím mi napsala Korektorka, že mám dorazit zítra na 9,30 k nim na firmu. Více méně práce jistá. Nejvíc namyšlený, jak jsem to všechno zvládl sám, jsem kráčel do nákupáku. H mě poprosil koupit chleba. Následně jsem přepsal auto a navštívil dvě grafická studia. Jedno takové milé, ale nic extra, a to druhé docela bomba. Fakt bych tam chtěl pracovat. Když jsem slečně s vážným výrazem v obličeji řekl, co mám udělat pro to, abych zde pracoval, ona šokovaně koukala, jestli jsem nepopletl slovíčka v angličtině. Ne, nepopletl, slečno, tak co mám dělat. No zrovna sháníme Junior Grafika, můžete se ucházet o tento post. Dobrá, děkuji za informaci.
Opět jsem nastartoval Hondu Odyssey, ano, teď mám tento pekelný stroj. Je to automat a řadí nějak divně. Fakt z něj nemůžu, ale po dobu našeho výletu se to snad naučím. Malý nákup v Pekáči a hlavně pivka za nocleh. Je to tu o dost levnější než v Motuece, tam ty ceny stály za to…
Než jsem stačil vyndat věci z auta, dorazil H a pár dalších lidí. K venkovnímu posezení jsme neměli jenom kafe, nálada H nebyla jenom zlepšena a já jsem nebyl v pohodě. Projížďka po městě a další osudová zpráva. Místo výkonu práce je vzdáleno od Christchurch 30 minut jízdy automobilem. To si ze mě děláš prdel, a to jsem přemýšlel, že bych se vysral na auto. Takže paráda, práci bych měl, ale až někde v tramtárii. Minimálně si ji domluvím a potom uvidím.
Návrat domu a polemizování s H na téma Šmudla.net. Vždy si rád poslechnu názor H. Je mi ctí, že nebere v potaz naše přátelství a řekne o deníčku, co si myslí. Zajímalo by tě, co si myslí… že jsou to sračky. Můj obsah jsou sračky, jak by taky nebyly, když jedu jak tiskový stroj. Také mi řekl, že to dělám pro slávu. Jsem rád, že mi to někdo řekne, jelikož vidět to sám není jednoduché. Sláva, hmm… jasně, že chci být slavný. Chci, aby se moje práce měla úspěch a líbila se. To bych byl retard, kdyby ne. Ale stejně to dělám kvůli sobě, abych se něčemu naučil.
Napsal jsem blog a šel spát, dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s