Tvoření CV

1. 6. 2016

Moje lenost překračuje všechny hranice, boří mýty a ničí mou budoucnost. Dávejte si pozor, život vám proteče skrz prsty.
IMG_8379

Meditace u CV.

Dnes byl výjimečný budíček, ale mě to moc nezajímalo, protože jsem to nevěděl. No a taky hlavně proto, že to byl posranej budíček. Víš, jak bych si chtěl dát volno… Prostě klídek pohodička, nic neřešíš, ale hovno. Deník, práce, CV a další píčoviny. Daleko horší je však moje lenost než práce. Trvá mi milión hodin začít něco dělat. Takže tohle je příběh o tom, jak brečím, aniž bych něco dělal.
Takže, odbila osmá hodina a já vylezl z postele. Trošku skluz, když jsem měl začít makat v 8, ale nevadí, já to všechno doženu. Přeci jenom mám rád makat jak magor celý den, než si rozumně rozdělit práci. Avšak musí nastat bod zlomu, kdy mi dojde, že je čas, nebo že spíš není. Takže následně nastává panika nebo soustředění… Nevím, ale pokaždé si vzpomenu na maturitu. Jelikož na maturitu jsem se učil týden. Ano, týden intenzivního učení, nikdy jsem se takhle neučil. No a pak jsem byl jen krůček od vyznamenání. Ne, nejsem jen další debil, co si léčí komplexy na internetu… jsem frajer.
Nezastavitelné ručičky hodinek… Proč ten čas není opravdu relativní. Jako že bych ho vzal, natáhnul jak nudli z nosu, udělal práci a potom bych nudli vysušil na slunci. Tím pádem daný časový úsek by po dokončení práce byl jen vteřina. Chápeš teorii… Jenže hodinky mi dávaly těžkou bídu. Dobře, omlouvám se, jsou to jen trapné kecy. Jsem líný, ale to, že si to přiznám, nemění nic na faktu, že jsem. Takže co tu máme, ubrečeného ubožáka, nebo konečně zvednu hlavu a bude to ten správný Šmudla. Dneska na to ještě seru, tvoje chyba. Nevadí, času dost.
Tak se teda mrkneme, kde mám mít tu schůzku v těch 9,30. To nemyslíš vážně, že je to hodinu a čtvrt od mého stanoviště. Plus k tomu místo výkonu práce taky není blízko. Je mi líto pane, ale seru na to. Ach jo, to mi Korektorka nedokázala najít lepší práci…
Sledoval jsem situaci na české youtube scéně. Jak vzrušující plýtvat svůj život na sledování života jiných lidí. H měl pravdu… No jo, ale zapnout youtube je kurva lehčí než jít ven a něco zažít. O tom se hádat nebudeme, možná proto je to tak nabité. Avšak jeden zajímavý rozhovor jsem si našel. V ČR se objevila nová mladá pornoherečka a já jsem neodolal pokušení. Musel jsem si pustit rozhovor s danou slečnou. Prosím tě, vím, že mi nevěříš, že jsem si pustil rozhovor s ní, ale čekuj to taky na kanálu REFLEX. No během toho, co jsem dělal nic, a nyní musím polemizovat na dané téma, protože opravdu nebudu popisovat to, jak jsem to dělal, byl oběd.
Po něm jsem musel vyrazit za Korektorkou. Jelikož když pravidelně nenavštěvuješ svoji milou Korektorku, ona by měla plné právo se nasrat a prohlásit, že jsem čůrák, co ji jen využívá. Bohužel by měla pravdu a já bych ani neměl žádné argumenty. Takže nastartovat a jede se. Dnes bez ovoce, tak doufám, že se nenaštve, že pro ni nemám žádnou odměnu.
Hned, co jsem přijel, mi vynadala, že jsem nic nepřivezl, a nabídla mi svoje věci z auta. Dobrý začátek pro mě. Naběhli jsme do pokoje a nešukali, jsem stále novozélandský panic. Já jako obvykle jsem spustil, jak by to nazvala moje Máma, verbální sračku. Také jsem Korektorce oznámil, že potřebuji tři CV. Opravdu jsem jí to oznámil, nevím, kde bere tolik trpělivosti se mnou, ale jsem za to jen rád. Já sám se sebou bych nebyl dobrý kamarád, jestli bych se vůbec se sebou dokázal bavit víc než pět minut. Bohužel moje verbální sračka se nezastavovala. Takže Korektorka neměla dostatek prostoru na tvorbu mého CV. Takže mě donutila otevřít laptop a začít nad tím pracovat sám. Já hrál naprosto neschopného, jako to vždy dělá můj BFF, abych mu udělal ročníkovku nebo tak. Takže potom, co jsme to párkrát zkoušeli dělat dohromady a on byl za retarda, mi došlo, že tyhle práce pro něj musím dělat sám. Tolik se nenervuji a také to rychleji udělám. Nicméně u mě to neprojde, protože musím do blogu psát pravdu. Takže již tebou přečtené řádky si Korektorka, jakožto korektorka jistě přečte a příště bude vědět, že jen dělám retarda a jsem líný. Avšak dnes mi to vyšlo.
Takže když jsem opouštěl Korektorku, dostal jsem tři CV s tím, že studuji na dvou vysokých školách, věci z auta a také pochvalu. Čumíš co, že mám pochvalu od inteligentní osoby. Taky, že jsem musel použít v deníčku slovo oxymóron. Ty vole, ještě abych za tohle nebyl pochválen.
Před osmou večerní, jo taky jsem si říkal, že tři CV nemohou zabrat tolik času, ale ne se mnou, jsem byl doma. Dalibor jakožto starostlivý majitel automobilu, který mi vypůjčuje, mě seznámil s údržbou vozu. Ta spočívala v kontrole oleje, takže mi znovu ukázal jedinou věc, co umím zkontrolovat, a ještě kontrola vody v chladiči. Nezní to nijak hrozně, ale víš jak, já jsem Pražák.
Pokecal jsem s kluky a zahrál si pinčes s H. Je to švanda, protože jsem dost vyrovnaný. První dva sety jsem jen tak tak vyhrál, ale na třetím mi dal bídu. Nicméně jsem stejně celkově vyhrál. Teď by ses měl smát… Během toho, co jsme hráli, přišel jeden spolubydlící, že jeho kámoš je můj fanda. A je to tu, ta sláva. Jasně, že se můžeme vyfotit spolu. No ty vole, 185 dní a je tu foto se Šmudlou. Co na to říct, je mi to divné, i když vím, že mi nebudeš věřit stejně jako H.
Chleba s paštikou a dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s