Jako fakt…

22. 6. 2016

Na vzrušení jsem moc dlouho dnes nečekal. Nakonec ho bylo až až.

IMG_9936

V den, kdy noc je nejdelší z celého roku, můj mobil i v 7,40 ozařoval můj rozespalý obličej. Hmm, takže budík jsem si asi nenastavil, ale to nevadí. Dneska si dám pohodičku a deníček. Crnk, crnk… Paní z Extrastaffu mi volá, že mám jít dnes makat. Jako jo mám radost, ale jako nemám radost. Dnes měl být pohodička a deníčkův den.
Opravdu rychle jsem si dal sprchu a snídani. Mezitím mi ještě dvakrát volala, kde jsem, klídek, paní, já mám čas. V kanclu mi dali boty a rukavice. Jen jsem se nějak zastyděl zeptat, proč za ně platím jak za nové, když jsou použité. Nicméně nevadí, aspoň mám práci.
Paní nevěděla přesně adresu, a tak zatočila glóbusem a píchla do něj prstem. Já podle toho skoro vyhledal danou stavbu. Nicméně jsem s tím měl problém. Naběhl jsem ještě asi do dvou baráku v okolí a až potom našel ten správný. Tam už byl nějaký velký týpek a nějaký mladý týpek. Dělali jsme hovno asi 45 minut. Potom přijel další mladej, ale starší, a my vykládali prkna. Následně 5 hodin uklízení. Kdyby jsi viděl to tempo. Naprosto tam chcípám, už po 15 minutách ,,práce“ mi došlo, že tohle je moc a chci dělat Hummer Hand. Zatloukl jsem si i pár hřebíku a šlo se domu.
To je fakt super, že mi práce pojebala plány na deníček, ubytování a kolo. Nemám čas… sociální život je důležitý. Větší voser je, že to neudělám ani zítra, poslali mi milou sms s příkazy na zítra. Jako děkuji, ale potřebuji dělat Hummer Hand, nic jiného. Hlavně za 16 je to pěknej pojeb. Sice to není tak hrozné jako kiwi a daleko lehčí než třešně, ale nebaví mě to. Já se potřebuji rozvíjet a učit nové věci. Tady cítím, jak moje duše brečí v rohu. Ten super pocit, co mívám, když udělám deníček nebo tak, mě bere, ale z tohohle mám jen špatný pocit.
Špatný pocit sehrál velkou roli při klání mistrů v pimpongu. Je to tak, trénujeme s H, co to dá. Ovšem tentokrát mi dal bídu on. Teď pro změnu ego brečí v koutě. Utřel jsem slzy a šel vařit moje oblíbené jídlo, jediné jídlo, které umím dělat. Jenže kuře se nezdálo být zcela v pořádku, takže další slzy ukáply a já rozbalil tuňáka…
H mi věnoval jeden chlebíček s lososem a já se Glinovi snažil vysvětlit v angličtině, co je hřebík. Trvalo to neuvěřitelně dlouho a nakonec jsem se ptal H. Plus k tomu mě H nechal vyrovnat na 1:1 na zápasy, jenže potom se vypařil do postele.
Já se flákal a dělal deníček. Dobrou a práci zdar.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s