Když chceš, najdeš

21. 6. 2016

Taky že jsem tu práci našel, ale jen si to přečti.

IMG_9922

Dobré ráno, extra porce slaniny a muffin od Lucky, navonět a hurá hledat práci.
Musel jsem cestou do centra ještě vyzvednout Ludvika. Rozloučili jsme se na parkáči u Pekáče a já šel na rande do Onestaffu. Jaký to byl zážitek, ptáš se. Vzdělávací video o tom, jak se zabít v práci, a potom ještě test na papíru. První myšlenka, tak tohle musím opsat. Jak jinak, že. Nějaký na pohodičku Ind mi nadiktoval odpovědi a bylo. Nyní je to na Onestaffu, ale musíš jim volat každý den. Mezitím mi přišla sms od Extrastaffu, že na mě čekají v deset. 10,30 taky není špatný čas a prošel jsem i interview.
S Ludvikem jsme si dali super rychlo procházku po botanické zahradě a muzeu. Ona takhle vypadá každá naše procházka. Hodil jsem ho na letiště, řekli jsme si ,,See ya.“. Tak jsem na to zvědavej, ale Berlín by stál za to. Jde se dál huntit práce. Bohužel nikde nepřišel nějaký mega úspěch, ale napsal mi Extrastaff, že má pro mě práci. Jako jo, práci jsem chtěl, ale ne zítra. To jsi sice nechtěl, ale běž makat. Jenže já si neuvědomil, že jim to můžu potvrdit a potom zrušit. Protože se mi měli ozvat z HAYS. Jenže HAYS se mnou vyjebal, a když jsem volal do Extrastaffu, tak mi řekli, že je pozdě. Fajn! Poslední destinací byla restaurace, prý tam hledají číšníka. Nějaký týpek vyběhl z restaurace se slovy „já ti práci nedám“. Jen jsem se otočil a viděl, jak zachraňuje situaci s parkováním. A co mám jako teď dělat. Restauračka otevřená od pěti a bylo 3. Prostě tam musím, to určitě byl nějaký opičák. Jasně že byl, další stál za pultem a chtěl vidět moje CV. Mám menší problém, není vytisklé. Týpek mi naznačil, že by vytisklé mělo být. Fajn, teď jen pořešit parkování. Předtím jsem parkoval jen chvíli na placeném, ale moc dlouho tam být nechci. Když jsem se snažil navolit cenu na automatu, procházel kolem stejný policajt, co dával pokutu tomu chlápkovi. Neuvědomil jsem si, že mi může dát taky pokutu s tím, že mě předtím viděl u restaurace, a teď až platím. Týpek mi nerozměnil, ale dal mi na pneu dva háčky: ,,Už se o to nemusíš starat“. Tak teda dík, kámo. Knihovna, vytisknout, restaurace a jedu domu.
Konečně si dám jídlo, protože jinak chcípnu. Na kuře jsem zapomněl a udělal si… chvilka napětí… těstoviny s tuňáčkem, hromada pětidolarové majonézy a je ze mě Pohlreich. Je čas si odpočinout, zasloužený nový Top Gear, který za moc nestojí.
Baráček se postupně plnil a přišel i H, věnoval jsem mu čokoládu za to, jak se o mě stará. A teď přichází hra hvězd pimpongu. První hru jsem ho podrtil, pak jsem opět čuměl na Top Gear a až po 4 minutách mi došlo, že to není dabované… Další pimpong a H mi dal bídu. Ok, přestávečka a dáme rozhodující… Bang! Šmudla vyhrál.
Dobrou.

IMG_9915

Ty jeřáby by tam měly zůstat navždy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s