Lopatění II

24. 6. 2016

Doufám, že po měsíci nebudu mít Lopatění XVII. To jsou ale zabité dny v ChCh.

IMG_9984

Ze včera mi nebylo zcela jasné, na kolikátou mám být v práci, takže přijedu tak mezi osmou a půl devátou. Vajíčka se slaninkou, čajíček a tak.
Chlapi již byli na stavbě, takže jsem přijel včas. Nebudu muset čekat. Včera, že bylo lopatění, tak to hovno. Přeházeli jsme tak nekonečno kamínků štěrku. Plnili jsme je do kontejneru. Jenže nepochopíš jak… Oni na to mají normálně pojízdné pásy. Prostě pás jak pro kiwi, ale na hlínu nebo tak. Takže jsme vytvořili ze tří dílu ještěrku, zapojili ji do generátoru a jelo se. Amík opět chytře zabíral tu nejlehčí pozici. Jen nechápu, že mu ten šéf nic neřekl… Jenže pomocí této ještěrky jsme měli naplněné dva kontejnery během dvou hodin a čekalo se jen na náklaďák, až nám doveze prázdný kontejner.
Čekání jsem si zpříjemnil tak dvacetiminutovým spánkem a obědem. Mezitím dorazil nějaký další spolupracovník a čekali jsme všichni čtyři. Nakonec dorazil náklaďák o hodinu později a kontejner nemohl naložit, že byl těžký. Neee, to kurva nemyslíte vážně. To, že vaše stavby jsou hurá akce, jsem již pochopil, ale to, že přijedeš s napíču náklaďákem o hodinu později, to fakt ne. Než dojel, sbalili jsme si věci a potom jsme jeli na objekt ze středy. Bylo zapotřebí překrýt znovu střechu domu, nateklo do něj. Tam jsme šaškovali na střeše do tří, kdy skončila práce.
Na papír o tom, kolik jsem toho namakal, jsem si napsal 3.30, zasloužil jsem si to. Hurá domu a do spršky. Po ní jsem potkal Ondru a pokecali jsme o organizovanosti opiček. Přibližně jak v zoo. Potom jsme vyrazili na návštěvu k V, P a D, kde již byl H. Pivečko, pokec a domluva na zítřejší trek. H chce vyrážet v 8 od nás. To je mazec, já se nevyspím ani o víkendu. Nevadí a ani to, že je jedna v noci a já píšu deníček…
H udělal kafíčko a zahráli jsme si pimpong. Hádej, jak to dopadlo… Já potom strávil nějaký čas u videí a pokecal si se spolubydlící. Deníček… Dobrou.

IMG_9986

Chill v kolečku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s