Žadoním o práci

20. 6. 2016

Mami, prosím čaruj, potřebuji nějakou mega super práci. Čaruj na číšníka a hummer hand, díky.

IMG_9897

Tak na sedmou ranní jsem se jako vždy vysral, ale v osm jako voják nastoupený u plotny.
Chvíli na to dorazil i Petr, jestli mám připravená všechna CV. Tak zase klid, jsem teprve u snídaně.
Naši cestu jsme posunuli na 10, ale mým tempem zpracování informací je to trochu na píču. Udělal jsem si ještě provizorně CV na číšníka. Petr mi říkal, že by bylo lepší vytisknout všechna portfolia, ale já měl svoji paličatou vizi. On již nechtěl ztrácet čas a vydal se po čichu za prací. Já dodělal CV, vyzvedl Ludvika a jelo se taky. První na seznamu bylo grafické studio, kde mi bylo velice milým pánem vysvětleno, že ze všech CV vyberou 5 do týdne a potom se uvidí. Říkal jsem, že je to jak na UMPRUM. Cestou do Tradestaffu, kde jsem prohlásil, že jsem zkušený hummer head, aniž bych věděl, co to znamená, jsem navštívil pár restaurací, ale nikde super úspěch. Tradestaff mi taky sdělil, že hledají méně kvalifikované lidi a jestli se spokojím s prací za 17. Jakože jo, ale spíš ne. Dobrá, Onestaff na mě čeká. Avšak paní mi pověděla, že jako první musím projít nějaká výuková videa a až potom mi budou hledat prací. Ok, takže se uvidíme zítra v 9,30. Přejít most a jsme v Extrastaffu. Zde paní hned po tom, co jsem jí řekl, že chci dělat hummer head, byla nadšená a podávala mi hordu papíru na vyplnění. Samozřejmě, že mě poprosila o CV a další doklady, které jsem si nevzal. Zavázal jsem se jí, že jí to všechno pošlu. Uvidíme.
Další agentura se někam přesunula a potom mi paní na recepci ani neřekla, koho hledají. Žádná hitparáda a mě to brzy frustruje, to věčné odmítání, ale je to součást tohoto procesu. Musíš chodit, ptát se, chodit, ptát se… Přemístili jsme se o kousek dál, kde bylo hodně restaurací. Většina byla však zavřená a tak. V jedné mi řekli, že shánějí někoho na víkend, první úspěch. Druhý problém byl, že všichni chtěli vytisklá CV. Ok, Petr měl asi pravdu, zpětně si uvědomuji, že jen kopie od každého by mi bohatě stačila. Cestou k autu, které bylo zase zaparkované na Pražáka na nějakém soukromém parkovišti, jsem zašel do nějakého dalšího staffu. Na recepci jsem zase řekl, že chci dělat hummer head, a slečna opět nadšená. Vyplnil jsem asi pět řádků u tří papíru a potřásl si rukou s nějakým týpkem v saku, který mě poslal do místnosti dělat test. První test byl jen vyplnit žádost o práci. Jenže druhý byl opravdu test, na kterém jsem měl udělat 80 procent. Ale ono dostat se k testu taky nebyla prdel. Spojit situaci jako třeba riskantní se správným popiskem bylo jen o různých kombinacích. Naštěstí tohle nebylo na známky, takže jsem si to mohl zkusit tak 50x než jsem to udělal dobře. Mezitím jsem se snažil najít i výsledky na netu. Vzdělávací aplikace pokračovala a já jen klikal na další, další, další… Ono přečíst si to by nebylo úplně špatné. V moment, kdy jsem to začal vyplňovat, mi to došlo. Tři pokusy na každou odpověď mi stačily k tomu, abych měl 88 %. Potřeboval jsem k tomu jen dvě hodiny. Co naděláš, ale dal jsem to. Najednou se opět objevil týpek, co mi třásl rukou, a povídal mi o tom, jak pro mě nejspíš bude mít práci od středy. Jestli jo, tak si ustříknu, ale ještě si na to musím koupit vybavení. Myslím na tu práci.
Bohužel pomalu se stmívalo a poslední dva staffy nepřinesly mega úspěch. S Ludvikem jsme se hnali ke mně, aby si nahrál foto. H pro nás udělal kafe a já ho odvezl domu. Museli jsme se stavit kvůli tomu ocasovi v krámu, takže jsem pro H vzal čokoládu. Opět jsem pokecal s klukama v V, P a D doupěti. Velice příjemná konverzace mezi V a mnou, jak přijel z Čech, tak je s ním větší prdel.
Večer jsem si udělal jídlo a dostal výklep od Vaška v pimpongu, ale držel jsem se. Potom dva dny a hurá do postele. Dobrou.

IMG_9899

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s