Kolo zatím jede

3. 7. 2016

Je to tak, luxus v podobě auta je již dávno pryč. Teď musím makat sám, ale o to víc budu sexy.

IMG_0311

Tak nějak jsem se chtěl, ale i nechtěl prospat. Zase práce jako svině a vím hovno, kde začít. Myslel jsem si, že snídani, ale něco se posralo. Za prvé blog ze včera stále čekal. Tak ať čeká dál, protože jsem si vzal auto V a vyrazil za svým novým kolem.
Silnička sice byla těžší, ale vypadala v pohodě, na první pohled. První pohled se mnou pěkně vyjebal. Protože jedna ze šlapek má vůli na středu. Nejvíc na hovno na světě. Nejde s tím dobře šlapat a tak. Já, jakožto pražský super kluk, jsem se to snažil opravit. Bohužel rozšroubovat to a dát znovu dohromady nestačilo. No a potom mě to přešlo a já opět usedl k deníčku. Padl deníček a musel jsem řešit business s V.
Fajn, tak to bychom měli a teď ke kolu. Chvíli na to jsem pochopil, že s tím nic moc nevymyslím. To mě docela sralo, ale já se nevzdával. Avšak najednou mi zavolal Dalibor, ať co nejdříve dojedu s autem a že potřebuje s něčím pomoci. Já jsem vystartoval jak fakan na kolu. No, ale nebylo to nic platné. Klíče od auta se mi úspěšně okolo 20 minut schovávaly. I když jsem měl klíče, nebylo vyhráno. Dát kolo do auta taky nebyla prdel. Stále to není všechno, v autě byly ještě nějaké moje věci, takže než jsem všechno tohle udělal, ze slíbených 7 minut bylo 40.
Pomohl jsem Daliborovi a začali jsme opravovat moje kolo. Vypadalo to tak, že mi Dalibor říkal, co mám dělat, a já to dělal. On si totiž natáhl šlachy a i hrnek s čajem bere do obou, haha. Takže Šmudla a klíč v ruce. Po chvíli Dalibor rozhodl. Koupí nového dílu vyřešíme situaci jednodušeji. Fajn, aspoň projedeme auto. Ovšem v krámu mě prodavač nepotěšil, prý co to je. Pěkný kus sračky, pane prodavači, a já bych potřeboval novou. Tak to nemáme, jeďte tamhle a tamhle. Tam a tam bylo zavřeno a my se na to vysrali. Dobrá, takže teď použijeme hrubou sílu a kladivo. S tím opravíš všechno jako Jeremy Clarson. Musím uznat, že kladivo to skoro opravilo, jenže já přetáhl matku na druhé straně a co se stalo… Nestrhl jsem závit, ale utrhl celou tu část se závitem. Takže je tam jen ten kůl. To není cool a asi se to rychle rozsype.
Hned po první desetiminutové jízdě mě již bolela prdel. Takže milé slečny, moje prdelka během tohoto měsíce nabude na atraktivitě. Jen tak, kdyby vás to zajímalo… Já bych to ovšem mile rád vynechal, protože i tak mám pěknou prdelku. Vrátil jsem se opět do VPD doupěte. Naštěstí pro mě tam stále byl H, který byl mnou donucen, aby mě i moje věci dovezl na nové ubytování. Teda ne, že by se nechal donutit, spíš mu ještě nelezu na nervy. Dveře mi otevřela jedna spolubydlící a já se uvelebil ve svém pokojíčku. Potkal majitele, ten mi ukázal pár sraček a já šel opět k VPD, protože jsem tam měl ještě kolo. Upravil jsem si ještě posed a sedlo, které taky moc nedrží, a jel…
No jel, jako jo, ale šlapka na píču a sedlo tvrdé jak prase. Hele, sedlo bych přežil, nejsem z cukru, ale tak šlapka mě fakt sere. Hlavně se nemůžu zbavit pocitu, že o ni někde během jízdy přijdu. Musím si sehnat nový klín.
Zaparkoval jsem kolo a udělal si čaj. Naběhl do pokoje a začal vypisovat pěkným holkám na lide.cz. Ono vlastně skoro každá je pěkná po téhle naprosto nechutné díře, kde slovo slečna ani nemůže existovat, a slovo bečka je zde snad synonymem módy.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s