Křeslo, kafe, laptop

26. 6. 2016

Jednou se ta práce musela udělat. Jenže nyní bude deníček vycházet každé tři dny. A je to, napsal jsem to sem, takže to musím dělat.

IMG_0085

Konečně jsem se trošku prospal. Chvíli na to, co jsem začal šaškovat v kuchyni, tam dorazil i H, který neměl zrovna parádní náladu. On totiž byl rozespalý a někdo mu napsal sms a vzbudil ho. Ještě k tomu sms byla spjata s prací, takže po chvíli odjel. Pff, takovou sms fakt nechceš v neděli.
Já zůstat doma strážit mocný oheň v mém pokojíčku a vyprat si. Čas plynul a já pomaličku psal deníček za poslední den, jelikož včera večer jsem na to fakt neměl náladu. H mezitím dorazil domu z práce a udělal si oběd. Já stále seděl za počítačem. Každou chvíli mě však zbržďovala nějaká videa na YouTube. Pomaličku jsem se prokousával k cíli a po páté večerní jsem měl opraveny všechny dny a už mě čekaly jen fotky. Práce se neustále protahovala kvůli nesčetným přestávkám. Chvíli jsem kecal, chvíli koukal na dokument, jedl a tak. To je ten problém populárního pokoje a urovnání si priorit. Jenže já chci všechno. Naprostý klid, který vyžaduji při práci, ke mně zavítal po deváté hodině. Každý byl zalezlý v pokoji a já se začal naplno věnovat deníčku. Fotka za fotkou projížděly výběrovým řízením a potom i Photoshopem.
Bum, hotovo. Nyní se podělím se svým dílem na sociálních sítích. Sepsat den, abych to měl všechno hotové. Dobrou.

Uvědomuji si, že je práci potřeba dělat častěji a potom toho nebude tolik. Měl bych projevit pravou lenost. Přeci když budu pracovat každý den, ve finále je to daleko lepší, než makat jeden naprosto celej. To je hezké, že to chápu, ale činy, činy kamaráde…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s