Nesnáším pimpong

30. 6. 2016

Spánek, pohodička a klídeček. Potom vzrůšo s autem a pojebanej pimpong u H.
IMG_0137

Chtěli jsme udělat panorama selfie, ale já zapomněl otevřít oči…

Včera v noci, teda respektive dnes ráno mi teprve došlo, co znamenala celá sms s pochvalou. Protože tahle sms začínala slovy sorry, říkal jsem si, že něco není v pořádku a přečetl jsem si ji znovu. Aaa kurva, nemám práci na ,,zítra“ a pátek. Takže kdybych tomu týpkovi potvrdil práci, tak si pískám, jenže teď se aspoň prospím. Vlastně dobrá zpráva…
Spod peřiny, kterou mi věnovala moje milá Korektorka a která mě již několikrát zachránila před krutou zimou na tomto nehostinném ostrově, se mi moc nechtělo. Ono není divu, když je tu každý barák zaizolovaný jako africké chatrče. Narýsoval se mi plán v hlavě, to není dvojsmysl. Beru kosmetickou taštičku a upaluji jako správný umpalumpa do sprchy. Zde využiji vnitřní energii vody, abych ohřál svoje tělo natolik, aby mi bylo vedro. Takže potom je příjemné vstoupit opět do zimy… Ještě bych chtěl vysvětlit zdejší pojem zimy, připadá mi to jako jaro v Čechách. Takže zdejší zima ve mně navazuje skvělé dojmy. Chápeš, je to tak, že ti končí léto a začíná tak sedmiměsíční jaro. A to doslova, jelikož ani ty stromy všechny neopadají a například citrusovníky ještě kvetou, a to máme po půlce zimy. Doufám, že jsem ti situaci dostatečně popsal.
Snídaně a další formality. Den volna jsem se rozhodl věnovat svému skvělému a jedinečnému deníčku. Jenže moji pravidelní čtenáři jistě vědí, že mám problém se schizofrenií. Moje druhé lenivé já má svoje debilní názory a já nevím, jak tuto druhou osobnost v sobě zkrotit. Nechci se stát workoholikem, ale kurva nechci ani takhle prosírat čas. Jenže čas jsem i tak prosral. Dělal jsem vlastně hovno celý den. Prohlédl jsem si kola na aukci, protože o víkendu přijdu o auto a budu šlapat… Spíš doufám, že budu šlapat, protože stepovat po městě se mi fakt nechce. Město je fakt mega, jako fakt mega. Byl jsem naprosto šokován ze začátku.
S V jsme se koukali na pořad Den D, kdy přichází různí lidé za pěti investory, aby jim dali peníze na byznys. Je to skvělý pořad. Líbí se mi, jelikož se chci stát podnikatelem, zasmál ses, no to protože máš malý koule. Jenže já si svůj život jinak ani nedokážu představit. Zpět k pořadu, proč je skvělej… Investoři pokládají všechny možné otázky, takže se můžeš naprosto skvěle učit, jak předkládat podnikatelský plán, aby tě nikdo nevysmál. Koukni se na to, jestli ses mi nezasmál.
Sluníčko cestovalo po obloze nebo země rotovala, to záleží na tvém náboženství, ale den se prostě krátil. Domu dorazil i P a D. P má problém se spaním poslední dobou, a tak šel za doktorkou a donesl nám novej fet. Už nemáme jen kodein, ale nějaká antidepresiva a prášky na spaní. Bylo by skvělé, kdyby to byly ty stejné prášky jako z filmu Vlk z Wall st. Je to jenom žert, Mami.
S V jsme se rozhodli navštívit H, jsem tam dlouho nebyl… Mezitím D začal lít panáky slivovice a já se naštěstí vymluvil na to, že řídím. Nevděčnej Pražák, sorry, ale to píše jako prase. Já jsem Pražák, piji vychlazenou Absolutku nebo Jegra.
Při nasedání do auta V jsme zjistili nemilou věc. Auto bylo vykradené. Ovšem V měl z prdele kliku, a to doslova. Vocasové mu totiž vzali jen kladivo a powerbanku. Hlavně, že tam měl celou tašku s elektrickými pilami a vrtačkami. No jo no, Kiwiland. Hlavně, že zkoušeli nastartovat vidličkou… Než jsme vyjeli, proběhla super otázka: ,,Zavolal jsi H?“, V: ,,Nezavolal.“. No tak to bude překvápko. Tohle mě těší, když můžeš přijet ke kámošům, aniž bys jim musel volat a tak. To mi bude v Praze chybět. V Praze jsem byl daleko větší introvert, Zéland rozšiřuje moje obzory, ale tohle jsem věděl ještě před tím, co jsem sem jel.
U H jsem udělal kompliment Martině, ale ona ho nepochopila, takže mě vystavila do trapné situace. H se smál jak malej. Plus k tomu jsem jednou o Martině roznesl pěkný drb, na který se chytla jedna nejmenovaná osoba. Pravda byla, že Martina jednou přišla z práce s tím, že jí je špatně, no a já to ze srandy trochu změnil. Můj příběh: Kámo, Martina přišla na oběd z práce, že ji to tam hrozně sere a že pro dnešek má padla. Vzala si pivko, hodila nohy na stůl a celej den čuměla na filmy. Ach jo, kdyby jste viděli, jak já to podávám. Možná byste se tomu člověku ani nedivili, že mi to uvěřil.
Potom mě vyklepl v pimpongu V s tím, že jsem neměl ani šanci, a byl jsem vyškolen jak malej Jarda. Nasledovala bída od H a já se málem rozbrečel… V ještě hrozně vyklep H a jelo se domu. Zde jsem usnul na pohovce u Futuramy a potom šel… Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s