Plot jak prase

2. 7. 2016

Tak přesně trekování nám nevyšlo a rybaření by mohlo být s nějakou rybou, ale párty se aspoň povedla. Teda podle toho, co jsem viděl…

IMG_0186

Pronikavé vibrace budíku zpod polštáře mi otevřely oči již v 7 hodin ráno. Jen tak pro zajímavost mám sobotu. To ovšem H netrápí a chce stihnout trek i rybaření. Fajn, já se tedy přizpůsobím, ale do tmy se mi vstává…
Mráčky se rozestoupily, sluníčko vylezlo a H, no tak ten jen stepoval a čekal na mě. Já, než si sbalil všechny věci, tak bylo tři čtvrtě na devět. Nevadí, to se nějak poddá. Cesta utíkala rychle a já dokonce neusnul. Kecali jsme s H o Tonze a dalších píčovinách. Těsně před koncem cesty mi H věnoval volant a pedály, takže nyní začíná Need For Speed. Ok, to byla jen nadsázka, jel jsem jak připosranej, ale aspoň mi H řekl, jak se jezdit nemá. Je to tu, jsme na místě a před námi se tyčí mega kopeček o výšce 1 600 m. Přesně, když takhle stojím pod kopečkem, tak moje oči jsou hladové a říkají tělu, tak to je v pohodě, tam jsi za pět. Potom treku věnuji celý den, vracím se dolu za tmy a říkám si ,,Ok, tak to nebylo zas tak v pohodě, jak to vypadalo.“. Jenže dnešní příběh není zcela o tomhle, je o velkém plotu, který byl velký.
Po jedenácté jsme konečně vylezli z auta a byli ready na trek. Bla bla bla a netrvalo nám to ani pět minut a stáli jsme u vrat. Kamerový systém nebyla jediná věc, co nás odradila přelézt plot. Ono dostat i tu malou ránu od elektrického plotu není nijak vtipné, obzvlášť, je-li elektrický drátek napnutý ve dvou metrech. Přeci zde musí být nějaká jiná cesta… Půl hodiny prodírání se křovím nás přesvědčilo o opaku. Dobře, tak na to sereme no, žádnej kopec pro dnes.
Podél řeky jsme se vydali aspoň na procházku. Skákali jsme přes odvětví řeky a šli neznámo kam. Nová cesta na kopeček se nám bohužel již neobjevila. A náhle nastal ten moment, kdy se ve mně probudilo dítě. Jsem si vědom toho, že podle tebe ještě ani neusnulo, ale já jsem jiného názoru. No a to dítě mi velelo postavit malou přehradu, H přitakal a začalo velkolepé dílo. Dvě hodiny jsme si hráli na bobry. Když jsme opouštěli místo, já se pokusil přehradu probořit, ale konstrukce H byla velice pečlivě provedená a já byl bez šance. Znechucený, že jsem neviděl pád naší přehrady, jsme se mlčky vydali k autu. Mezitím jsem si vzpomněl i na situaci x. Bylo mi smutno a i slzička ukápla…
Posunuli jsme auto asi kiláček k místu rybaření. To začalo naším kuchtěním a bohužel ne ryby. Plastové zaháněče hladu zahnaly i naše zdraví. H čapl prut a už byl po kolena ve vodě. Já si rychle navázal třpytku a začal nahazovat. Bohužel pro mě jsem byl dost vystresovaný z kontroly. Takže jsem se otáčel každých pět vteřin a čekoval, jestli nejede nějaká opice nás vyprudit. Samozřejmě po tom, co jsem 3x nahodil, se třpytka pět metrů od břehu zasekla. Fajn, jebat rybaření. Chvíli jsem se hřál v autě a potom ke mně naběhl H a donutil mě si vzít taky broďáky.
Naběhl jsem do vody jak děcko a hrál si dál s prutem a foťákem. Bohužel o to víc jsem byl stresovaný, protože s broďáky a ještě ve vodě se mi snížila možnost utíkat… Jednou jsme si chvíli mysleli, že někdo jede, protože foukal neuvěřitelný vítr, takže jsi vlastně ani neměl šanci někoho slyšet. Ale my jsme slyšeli a já musel upalovat se schovávat do křoví. Potom mi však došlo, že stačí hodit prut do vody, ale nesmí tě s ním vidět. Protože to, že jsi ocas a rád chodíš v broďácích, za to ti pokutu nikdo nedá. Odjedou a prut vylovíš ze dna. Som vymyslel, ale naštěstí nevyzkoušel v praxi.
Sbalili jsme si saky paky a ve tmě vyrazili domu, H jel jak o závod, a to doslova. Za námi se jen prášilo a mně se ze začátku ani nechtělo spát, jenže potom… Můj spánek přemůže všechno, i to, že tělo lítá jak nudle v baňce.
V, P a D na nás již čekali, spíš ne, ale do věty se to hodí. Když jsme dorazili, párty zrovna opouštěl Jirka se ženou, ten mi řekl, že jsem přibral. To si děláš prdel ne, nejenom váha, ale i ty. Půjdu brečet do kouta a jíst hromadu vanilkové zmrzliny. Zpět k párty, D má zítra narozeniny, a tak se slaví dnes. Kluci, již pořádně nalití, nalili i nám. D 30 minut na to šel spát a já s V jsme využili situace. Naběhli do pokoje a slepili mu nohy páskou k sobě. Měli jsme mu slepit i ruce, byla by to větší prdel. On by se z toho totiž nedostal do rána, ale co už.
V se uvelebil do brlohu se svojí přítelkyni a já s P odděleně. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s