Pstruh na grilu

10. 7. 2016

Bohužel pstruh nebyl zcela ideální, ale jako úlovek pěkný. Taky jsem dostal práci na další týden a svedl nelítostný souboj v pimpongu s H.
IMG_0741

Grilovačka ve skvělé společnosti, jen ty coury nám chybí.

Včerejší den prožívalo moje tělo ještě do dnešního oběda. Já jsem byl totiž hrozně unavčo po tom rybaření, víš jak unavčo. Ani ten fakt, že se probrala z ničeho nic moje alergie na peří, mi na radosti nepřidával. Nos ucpaný jak ve 4. den rýmy, kdy nabírá na nejvyšších obrátkách a léky stále nezabírají.
Chvíli jsem dělal deníček, chviličku hrál NFS, chvíli koukal na videa a tak. Vždyť je neděle. Na oběd mi zavolal H, že mě ve dvě vyzvedne a jede se na grilovačku k V, P a D. Super plán, ještě jsem chvíli deníčkoval a už tu byl H. Naběhl jsem do auta a přišla mi sms od Extrastaffu. Od pondělí makáš jako hummer hand, vezmi si nářadí. Juhuu, Mistr Šmudla povýšil, jen doufám, že mi i přidají. Ještě mi paní poslala seznam věcí, co mám mít, a že mi zítra řeknou zbytek. Těším se na tu práci, ale jsem i trošku nervózní, protože naprosto netuším, že jo. Ovšem H říkal, že je to stejně stále jen pomocná práce, takže bych neměl nic posrat… Uvidíme.
P a D naložili rybu a dali péct zemáky. Můj pstruh měl 59 cm, to se jen tak vychloubám. Nicméně nestačil mi na to, abych překonal rekord P. Ještě k tomu kluci poznamenali, že je opravdu starý a měl jsem ho radši pustit. Hlavně, že mi to říkáte teď. H rozdělal oheň no a na mě zbylo zase překážení. K pstruhovi jsme přihodili ještě lososa, aby byla jedna ryba na zahnání hladu a druhá na chuť.
Potom se objevil přesně problém s mojí rybou, jak byla stará, tak ani maso nebylo již tak dobré. Takže bohužel to nebyla žádná hitparáda. Nevadí, příště to budu vědět. Losos od H byl daleko lepší a taky daleko rychleji zmizel. Pstruh však zbyl a H si trochu rejpnul: „Škoda, že tu nemáte psa.“. Ten se ti povedl, děkuji.
Protože byla neděle a šest večer, říkal jsem si, že s nářadím pro dnes mám smůlu a budu si ho muset sehnat zítra. Jenže mám své kamarády, takže pánové, kdo co má… Potřebuji kladivo, pásek, úhel, metr a tužku. Úhel jsem vzal V z popelnice a nic víc se v jejich baráčku ani popelnicích nenašlo.
H řekl, že má kladivo. Upřímně, kladivo je Dalibora, ale má ho H. Já ti ho pak zase vrátím, Dalibore. Jenže H našel další věci, co jsem potřeboval na práci. Všechny věci ze seznamu. Je to frajer a já jsem nejvíc moc v pohodě. Nemusím se s tím srát a prozatím mám všechno. Uvidím, co mi řeknou zítra a kdyžtak si to dokoupím.
Konečně jsme s H svedli vyrovnaný pimpongový souboj. První set: 22:20, druhý: 19:21, třetí 22:20. Tento vyrovnaný souboj vyhrál H. Už máme blízko k čínské národní pimpongové lize. Je neděle a zítra pondělí, jak to tak bývá, proto H šel v 9 spát a já se vším nářadím domu.
Opravil jsem další dny a napsal jeden, zatímco se mi zavírala očka. Dobrou.

IMG_0745

Nejsem žádnej komouš, ale ready na zítra.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s