Chilli pimpong

12. 7. 2016

O práci bych řekl, že v porovnání s lopatěním z minulého týdne je tohle mega flákačka, snad mě nevyhodí. Ovšem pimpong hodně pálil.

IMG_0771

Opět je to tu, měl bych chodit dřív spát, ale nikdy to neudělám. Ráno pak není žádný med, ale kolo vždy zaručeně probere. Obzvlášť pohybuji-li se na hraně osudu a každá chyba může být ta poslední. Jen škoda, že se mi ráno moc nepovedla vajíčka.
Překvapivě jsem dorazil do práce přesně, ani nevíte, jak mě to těší. Dnes dorazil nový týpek z Extrastaffu a věnoval mi helmu. Velkorysý čin. Já mu na oplátku řekl, jak to tu chodí, že většinou jen stojíme. Přesně potom jsme šli stát.
Práce sice odsejpala, ale jak jsme pracovali, to nepochopíš. Místo toho, aby tam byl stavbyvedoucí, co má ego větší než já, tak si tam každý dělá, co chce. Tím pádem, jakoby nadřízený týpek vezme koště a zametá, zatímco já stojím. Jako proč kámo, vždyť od toho tu máš mě. Já mám dělat tento dement job a ty máš komandovat. Jasně, že nechci žádného diktátora, ale tak spolupráce, ať to hezky odsejpá, by byla pecka. Já bych se potom cítil, že fakt dáváme, ale tohle. Vždyť my jsme organizovaní jak děti na pískovišti.
Při obědě jsem normálně usnul, no jako včera při ranní pauze. Mě nedělá problém usnout kdekoli. Takže všichni už byli nastoupení a já stále spal, dokud mě nevzbudili. Odmakali jsme dalších pár hodin, ale v celku nic moc nedělali. Mě to fakt nebaví, protože potřebuji práci na 5 dnu v týdnu a chtěl bych se trochu ukázat. Potom mám šanci na povýšení platu. Tohle tempo mě nebaví…
Jeden kolega mě hodil do Pekáče. Naštěstí nákup byl malý, a tak stačil batůžek. Musel jsem fofrovat domu. H na mě čekal s tím, že mi prý dá hroznou bídu v pimpongu. Jo jasně, kámo. Jenže dojet domu, sprcha, večeře a potom k němu. To není na pět minut. Jako vždy jsem dostal na posilnění kafe a šlo se hrát. Napínavá hra, ale H opět vyhrál. Samozřejmě, že mu to přeji, ale sobě víc. Ovšem H druhou hru doslova okořenil. Pravidla byla jasná, kdo prohraje, žere chilli papričku. V pozici, kdy dost prohrávám, je to ten nejlepší nápad. Možná vyjde i video, ale to jedině, bude-li mít tento článek 100 000 000 likes. Přijímáš výzvu…
Hra byla vyrovnaná, ale H mě i tak udolal ve dvou setech. Pálivé věci, to je moje stejně, jako vařená zelenina. H mi dovolil nejíst zrnka, takže aspoň že tak. První pocit, kdy jsem to rychle rozžvýkal a polkl, byl docela v pohodě. Trochu to pálilo, ale žádná hitparáda. Já jsem to ještě k tomu zhasil pivem a cítil jsem se jak pán. Ovšem když jsem oslavoval zdolanou papričku a video vypadalo vo hovně, chilli papričky připravovaly druhý útok. Ten byl o dost zákeřnější a totálně ničil stranu, kterou jsem žvýkal. Až další pivo mi pomohlo uhasit tento problém.
Další hru mě H opět naklepal a já smutňoučký šel domu. Ovšem na zítra jsou velké plány a to nejen vstát a jít do práce… Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s