To jsem zapomněl

15. 7. 2016

Ovšem nadpis zachycuje jen malou část, protože předtím jsem byl v práci a potom hrál … radši si to přečti.

IMG_0830

Extrastaff se mě pokoušel dvakrát vzbudit, ale jejich pokusy byly marné. Ovšem první tón mého budíku mě hned probral. Hned jsem čapl mobil a sms s prací. Jako ne, že bych nechtěl, ale měl jsem velkolepé plány na dnešek. Taky mi napsala paní, abych dorazil včas. Jo jasně… a já paní napsal, ať mi domluví cenu vyšší než 18 dolarů za hodinu. Prý se pokusí, známe tyhle žvásty.
Hned po tom, co jsem dorazil včas, jsem zase lopatil. Moje oblíbená práce a ještě s novým pomocníčkem. Nějaký 17 letý vopičák, ale na druhou stranu je mu 17, on si ještě může dovolit být vopičákem. Říkal, že pro Extrastaff dělá přeš rok tohle lopatění. To si děláš prdel, jak můžeš dělat tak debilní práci tak dlouho. Naprosto mě to roznítilo. Jako proč kámo, vždyť můžeš dělat minimálně hummer handa. Stejně kokotská práce, ale lépe placená, lehčí a zábavnější. Prý ho ta práce zas tak nesere. Jo tak tebe nesere ta nejstupidnější práce v celé sluneční soustavě. Tak to pak jo, o tom žádná. Klidně tu makej až do konce svého života… Během dne jsme kopali malé díry na zahradě. Vopičák po mě 2x omylem hodil hlínu a furt se mě ptal, aniž by to souviselo s tou hlínou, jestli jsem v pohodě. S tím mě dostával a s tím, jak makal. Kde je kurva Karl nebo Ludvik…
Ve dvě dvacet jsme se přišli zapsat k odchodu. Koukl jsem na hodiny a napsal 3. Hlavně nenápadně. Dranďákem jsem dojel ke krámu, ale bohužel nenašel klíčky od zámku. Takže ty určitě zůstaly doma… Ok, na nákup seru a jedu se podívat pro nářadí. Hned v prvním krámku jsem našel uhel, kladivo a metr. Když jsem přišel na kasu a zeptal se týpka, jestli to kladivo je dobré, a měl jsem na mysli značku, odpověděl mi, že mi na to ještě dá slevu. Tyhle věci jsem si pořídil za 17 dolarů. Juhuu, šetřím, vzrušující pocit.
Bohužel doma nikdo nebyl a já psal majiteli, jestli pro mě nemá nějaký tip. On, že za chvíli bude doma, pecka. Já si stačil udělat nákup a zahrát na telefonu. Ovšem potom jsem se dal takovou příjemnou asi 40 minutovou sprchu, kdy jsem vylil 400 l teplé vody. Nevím, nakolik jsou věrohodná fakta majitele, nicméně není to ode mě hezké. Takže svoje spršky budu muset omezit. Maďar mi ještě věnoval bůček, co půjde zítra pod vajíčka.
Dělání letáku mi zabralo ještě přes hodinu, ale tisková verze je již hotová a snad to V zítra pohrotí. H jsem dovezl nářadí a ,,pomohl“ s nasazováním držáku na kajak. Zítra je velkolepá výprava. Dva kajakáři a jeden turista. Mezitím přijel V na pinčes. Nebudu to protahovat, dostal jsem bídu od obou. Forrest Gump ze mě nejspíš nebude, obzvlášť ne po třech pivech a paštétu. Potom jsem ještě jak vocas bočními dveřmi nakládal kolo do auta V. On následně svým dieselem a půlhodinovým vyjížděním vzbudil všechny spolubydlící. Parkoval i u mě, takže… Vůbec si nestěžuji, V, stále lepší než jezdit na kole.
Upil jsem mlíčko a dal si sušenku, potom trestal deník asi hodinu a vyblil hroznou věc. Jsem z toho smutný. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s