Fejkovej losos

17. 7. 2016

Jak jsme to měli asi vědět, když vypadal jako normální losos. Aspoň, že jsem si dal tu práci udělat deníček a nebudu to muset hrotit v týdnu.
IMG_1138

To je on…

Předsevzetí mi normálně vyšlo a já se probral chvíli po 8. No žádné zázraky nečekej, aspoň někdy odpočívat musím. K snídani jsem si narval sendviče a zalil majolkou.
Následně skoro do dvou hodin jsem tak nějak dělal deník, koukal na sračky a hrál NFS. Opravdu se nic vzrušujícího nedělo. Jenže byla domluvená grilovačka, a tak jsem stále čekal na někoho, kdo se ozve. Nikdo nic a já v jednu napsal H, ale ten mi neodpověděl. Jak ho tak znám, buď má telefon někde v tramtárii, nebo je línej odpovědět. No mně nedělá problém někomu zavolat, aby mi odpověděl. On, že pro mě dorazí během pěti minut. Pecička, chvíli na to jsem dupal po schodech a pořádně práskl dveřmi.
Dojeli jsme k P, V a D, kde již všichni čekali na oběd ve dvě. Já a H jako praví zálesáci jsme naházeli do grilu noviny a dřevo, hodili sirkou a všechno vzplálo. Mezitím, jak to rychle vzplálo, P připravil rybu. Prý konečně pozná pstruha od losose. No tak konečně nějaký odborník. Ryby jsme hodili na oheň a H mi povídal o tom, jak jeho tablet, ten, co se omylem zarazil do zdi, už nechce moc pracovat. Opravdu H, to mě ale překvapuje… Ještě jsme polemizovali na téma, že bych H mohl poslal pohlednici z Čech napuštěnou tripem. A je tu další business. Jen doufám, že Brácha zase nebude Mámě vysvětlovat, co je trip.
Během hodinky byla ryba hotová a všem kručelo v břiše. Nevím proč, ale ty ryby jsou sice dobré, ale žádná delikatesa to není. Prostě když si dám sushi, je to pecka, když si dám burger, je mi po něm zle, ale taky je to pecka. Dám-li si lososa je to bomba, ale… Vše stálo na stole a V začal pitvat lososa. Ovšem když si hodil maso na talíř, někdo poznamenal, že to moc na lososa nevypadá. Maso bylo bílé, takže hlavně, že tu máme odborníka na ryby. Nyní jsme se shodli na tom, že by to měl být pstruh duhový. Dejme tomu. Stejně se po tom jen zaprášilo. P mi věnoval dáreček v podobě dvou kalíšků tekuté paštiky. Přeber si to, jak chceš.
Skočil jsem si do krámu pro večeři, mléko a vločky. Ty jsem sežral asi za hodinu. Koukl na nějaká videa a udělal deníček. Je chvíli po dvanácté a jde se spát. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s