Hroty jako vždy

18. 7. 2016

Kde je ten čas, kdy jsem nic moc nemusel hrotit. Na druhou stranu si uvědomuji, že Zéland jsou jen další prázdniny pro mě.
IMG_1156

Mr. dělník…

To, co se stalo, než jsem opustil domov, byl slabý odvar toho, co dnes přišlo. A ono to přišlo náhle a bez otázek… Já nasraný po ránu, že venku fouká jako svině. Je to totiž ideální na kolo, obzvlášť fouká-li ti do xichtu. Plus jsem vyrážel pozdě. Nakonec jsem si řekl, že na to fakt seru a dám si prostě pohodičku, vždyť je pondělí. Moje krásná pohodička na dranďáku se zvrhla přesně v moment, kdy mi upadla šlapka. Pondělí ráno, hnusně, jedeš do práce a upadne ti šlapka. Nejradši bych to kolo hodil do lisu. Ovšem opět racionální uvažování vyhrálo nad emocemi. To je pak hrozná nuda, radši bych viděl to kolo v lisu… Dojel jsem bez šlapky k opravářům a vysolil další prachy.
Přibližně půl hodiny mi foukal vítr do xichtu a v závěrečné pasáži pěkně přitvrdil. Není divu, když jsem jel po poli. Hravě jsem využil situace a pokřikoval sprostá slova, abych vypustil svůj hněv. V práci všichni hrozně akční jako vždy. Avšak jsem byl mile překvapen, když mi týpek řekl míru a ať mu uříznu prkno. Metr, tužka a úhel a byla tu narýsovaná lajna. Rychle jsem ji přejel a podával prkno. Tohle se ještě zopakovalo dvakrát a potom začala nuda. Těsně, než jsem se unudil k smrti, mě poslali zatloukat nějaké šrouby do základů. Na šroubech byla matka, já ji na jednom šroubu sundal a začal zatloukat šroub do díry. Když skoro celý seděl v základu a hlavička byla lehce rozmašírovaná, já si uvědomil, že tam má být matka. Ovšem matka tam již nechtěla, jak nečekané. Já si uvědomil, že jsem to trochu posral, tak hlavně, že jsou tu všichni vopice. I mistr tesař se někdy utne… No nic, hrubá síla řeší všechny problémy, takže hurá namlátit matku na šroub. Sedla tam jak ulitá, jen doufám, že ji nikdo nebude chtít sundat.
Na oběd jsem si volal s BFF a ten dostal skvělý nápad. Prý se potkáme příští týden v Bangkoku. Těší mě tvůj entuziasmus, ale kurva, kámo, to fakt nedávám. Nejen, že nemám lístky, ale ještě jsem ani nerozeslal ty posrané pohledy. Musím zažádat o vrácení daní a dalších x sraček. Rozumím, že ty se v Praze trochu nudíš, ale tady v žumpě máme zábavy až až. To jsem fakt zvědavej, jak tohle dopadne.
Zbytek práce utekl docela rychle a já pospíchal domu, protože H mě nabíral a jelo se do bazénu. Tam už byl i P. Hned ze začátku jsme si dali saunu a já si připomněl pondělky v Čechách, kdy skoro každé pondělí otec BFF dělal saunu u nich doma. To ti to pondělí ani nevadilo. Bohužel pro nás očumovat nějaké kočičky moc nešlo. Samá tlustá bečka nebo hora sádla, a to nejsou zrovna moje typy. Trochu jsem kluky potrénoval a potom mě nasrala bába, co dělala plavčici. P přeplaval celý bazén pod vodou, zatímco já seděl na druhé straně a koukal, jak mu to jde. Najednou ke mně přišla bába, co mě již napomenula, že se z bloku neskáče… Sdělila mi, že prý se taky nesmíme potápět, to už si ze mě děláš prdel, ne. Nejen, že tu prudíš, ale ještě ze sebe děláš naprostou píču. Je mi naprosto jedno nějaké teplé odůvodnění, proč se nesmí potápět. Nejdřív mi řekla, že se nesmí plavat po dnu bazénu. Na to jsem jí oponoval, že P zcela jistě neplaval celou dobu vyloženě po dnu. Ona se mi ještě něco snažila říct, vůbec jsem ji neposlouchal a jel si svoje: ,,No jo, vy kiwáci a ty vaše debilní pravidla.“. Ona zase nějaké blá blá blá, to jsem jí jen řekl, že mě to nezajímá, a odplaval pryč. No prostě úplná piča.
H mě hodil domu, kde jsem si musel udělat sváču na zítra. Ještě jsem vzbudil BFF, aby věděl, jak se tu cítím já. On trval na svém, že chce, abychom letěli co nejdříve. No to mě poser, jak to mám všechno zařídit… Dobrou

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s