Kdy letím

19. 7. 2016

To kdybych věděl. Ještě bych rád věděl, kdy mám zařídit všechny věci. Na druhou stranu mě H nechal vybrat trek, co půjdeme o víkendu. Samozřejmě, že to bude něco ultimátního.

IMG_1182

Paní z Extrastaffu mi volala v 7,30, aby mi řekla, že měla jednání se společností, kde pracuji. Moc jí nevěřím, že měla jednání tak brzo, ale to je jedno. Pamatuješ, jak jsem jí minule říkal, že chci víc peněz. Ona mi opět přidala, sice znovu jen o dolar, ale to je jedno. Nyní jsem na 19 a to již od včera. Tomu říkám kariérní růst, ale na to vám fakt seru.
Paní z Extrastaffu svým telefonátem mohla i za to, že jsem opět dorazil pozdě. Vlastně jen čekám, až mi někdo z firmy něco řekne. Jenže oni jsou tak hodňoučcí, že mi neřeknou nic, protože jezdím na kole. Taky proto, že za 2 týdny končím (tohle jsem si aspoň myslel přes den). Já z toho těžím a jak mě to těší.
Cesta do práce odsejpala… měl jsem oba pedály, vítr nefoukal a 19 na hodinu. Den jako vysněný, ale jen v ten moment, kdy nemáš práci. Ovšem teď práci mám a tak… no už jsem o tom psal. Jestli si to chceš najít, tak hodně štěstí, bylo to někde mezi kiwi. Jako první nám tu chyběl Karl, oni konečně po týdnu a půl zjistili, že nepotřebují druhého pomocníčka. Jako druhé jsem zase šel ničit šrouby a matky. Ničili jsme ty matky ve dvou, a tak nám to dlouho netrvalo. Potom jsem dělal nějaké píčoviny. Šéfik mě odhalil a dal do ruky příklepovou vrtačku. On ovšem netušil, že já mám skrytý talent. Nezáměrně ničit věci. Já dokážu používat věc zcela normálně a během 30 minut to přestane fungovat. Na druhou stranu se mi většinou v rukou lámou staré věci. Takže nikdo mi nemůže nic říct. Já za to přeci nemůžu, že jsem byl ten poslední, haha. S vrtačkou to bylo tak, že než jsem vyvrtal 5 děr, z příklepové vrtačky se stala vrtačka. Dělat díry do betonového základu s vrtačkou není prdel. Nikdo netušil, co se stalo, a já nechal pohozenou vrtačku na zemi.
Potom jsme sbírali různý bordel na stavbě. Když jsem se chtěl protáhnout mezi příčkami zdí, narval jsem to hlavou přímo do jedné z nich. Tak nestačí, že jsem včera málem ohnul lešení nosem, ale i dnes se mi musí zazářit v hlavě. Zmatený jak Asiat za volantem jsem si pár dalších hodin hrál s koštětem. Ještě před pátou mi kolega naznačil, že pro mě není práce a měl bych jít domu, ale já řekl, že bych rád zůstal do 5. On mi jen zopakoval, že bohužel tu není práce. Hele, víš co, kámo, mně je to vlastně jedno. Stejně si do papíru napíšu, že jsem tu byl do 5. Tady tuhle trapnou poctivost na mě ani nezkoušejte.
Proletěl jsem městem a dokonce nepokřikoval na žádné řidiče, i neslušná gesta šla stranou. V Pekáči jsem si nemohl nakoupit celý nákup kvůli skoro plnému batůžku. Zvolil jsem taktiku více nákupů. Jenže hned u brambor jsem potkal D, kterému jsem slušně nabídl, že by mě mohl hodit domu. Souhlasil, během 15 minut mi nákupní košík přetékal kuřetem a těstovinami. D mě hodil domu a začalo rychle a zběsile. Měl jsem se co nejdříve dostavit k H na pimpong. Ve sprše jsem využil sotva deset litrů, takže spolubydlící budou mít radost. Jako profesionál jsem v kuchyni kuchtil o sto šest. Jídlo do mě padlo cobydup a já cobyšláp jsem byl u H. Přijeli i P a V. Nakonec mě zničili skoro všichni v pimpongu. Ani mi nepomohlo, že jsem donutil P podávat správně, a ne z ruky. Naštěstí pro moje ego H dnes hrál hroznou bídu…
S V jsem prohrál téměř vyhraný kulečník a musel jsem dělat stupidní podlézání stolu, které jsem sám vymyslel. Většinou to tak dopadne, že co si vymyslíš, to pak i děláš.
Nafofroval jsem domu a začal řešit letenky. Protože BFF na mě tlačil, tak jsem mu chtěl udělat radost a letět již za dva týdny. Ano, v brzké době skončí můj deníček. Již nebudu spamovat česko-slovenské skupiny na FB. Nervozitka stoupá… Ovšem BFF změnil názor a prý je to pro něj v pohodě i za 3 týdny. Ach jo, vlastně tím líp pro mě. Dám si ještě jeden týden v práci a budu mít o to víc peněz. Bohužel to však nevypadá na Macbook Air. Sad story, bro… Ukápla slzička, ale život běží dál.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s