Definitivně letím

22. 7. 2016

Aspoň, že letenky jsem dneska vyřídil. Jak mi to vyřizování jde, nejlepší je, když nic nevyřizuji. To se pak nemůže nic posrat.

IMG_1283

Říkal jsem si, že se podívám aspoň na fotky k dnešnímu dnu, aby mi pomohly si vzpomenout, co jsem dělal. Jenže ve fotkách je jen 3x vyfocené volské voko. To mi naprosto osvěžilo paměť. Ok, snídani bychom měli, jenže ta byla vlastně až v 11. Předtím jsem však Mámě poslal na mail fakturu ohledně posunu letenek. Nevěděl jsem, jak to zaplatit. Bohužel mi Máma ráno neodpověděla, takže napnula celou situaci. Já ale stále byl v pohodě. Domníval jsem se, že na zaplacení mám pár dnů…
Když milostivý pán dosnídal, tak to měl rovnou i s obědem. Dvě mouchy jednou ranou, to se vyplatí. Teď by se vyplatilo něco udělat, a taky že jsem udělal. Nejdelší deníček za celou historii deníčku. Bohužel v tuhle chvíli si tímto prohlášením nejsem zcela jistý. I když jsem se to snažil natáhnout, co to šlo, nový článek nemá tolik, co ten předešlý. Také mi zavolala Maminka a sdělila mi, že faktura již měla být zaplacena 20.7. To je přesně ta informace, kterou chceš slyšet, když dostat lístky není zas taková prdel. Já jsem byl dost v panice a Maminka mě uklidňovala. Já jí dal číslo na pána, co mi zařizoval letenky, s tím, že to vyžehlí. Hlavně, že jsem to posral úplně stejně, jako než jsem sem letěl. Na verdikt jsem musel čekal až na sedmou hodinu…
Napsal jsem H, který mě již očekával. Chvíli po mém příjezdu dorazil i P a pimpongový turnaj mohl začít. Ovšemže po nějaké té paštice a kafíčku. Půlka pivečka zmizela, P mě porazil a nyní jsem měl za úkol ztrestat H. Nebylo to nijak těžké… Jen si dělám srandu, ale mohlo to lítat víc na stůl, viď H.
Mezitím, jak jsme chodili na posed venku, jsem nachytal mraky Pokémonů. To je největší paradox, že na zahradě H, který je nesnáší, je jich nejvíc. Před osmou hodinou se mi podařilo spojit s Mámou, která všechno báječně zařídila. Ok, takže ještě nejsem tak dospělý, jak bych měl být. Máma pánovi nakecala, že jsem platil, ale až dnes jsem si všiml, že platba neodešla. Po kom asi budu takový Pražák… Pán se podíval, že stále platí rezervace, a Maminka to rychle zaplatila. Ooo, děkuji ti, Mami, moje dovolená je zachráněná. BFF by mě zabil, kdybych přiletěl později. Nicméně moje dedukce, že budu mít více dní na uhrazení částky, byly správné, ale ze svého účtu bych to již nestihl zaplatit.
Všichni byli vyřízeni z práce až na mě, ale já dělal taky unaveného, abych podpořil partu. Rozjetá mega kalba ve třech bez kočiček skončila v 9,30. Přesně jak dětičky po večerníčku. No hurá na dranďáka a domu. Cestu jsem se ještě snažil nachytat nějaké Pokémony, ale nic extra se nestalo.
Byl jsem hladový jako vlk… Vytáhl jsem toustovač a udělal si toust s máslem a sýrem. Bylo to sice trochu přemaštěné, ale dobrá prasárna. Když jsem jedl toust, na čele se mi málem udělalo kolo. Nechybělo mnoho k tomu, abych usnul na hrnečku s čajem.
Dobrou

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s