Vím kdy letím

20. 7. 2016

Pozorně si to přečti hlavně ty, co si o mně myslíš, že jsem retard, abys mohl být v klidu, že jsem opustil tuto zemi.
IMG_1209

To je tam, co žadoním o práci.

Někdy je dobré se večer nevychcat a jít spát, protože ráno ti nezbývá nic jiného než vyletět z postele. Aspoň u mě to tak funguje. Další věc, co mi funguje, je, že je naprosto jedno, v kolik vstanu, ale vyrazím pozdě. Jenže bych opravdu rád věděl, co znamená pozdě pro kiwáky. Nikdo mě ještě nenapomenul.
Cestou do práce jsem přemýšlel, jestli jsem takový chcípák, nebo to kolo někde dře jako svině. Bohužel pro mě, kola se točí velice čile… První větu, co jsem uslyšel v práci, bylo, co tu děláš. Jako jak to myslíš, kámo. Nikdo mi nic nenapsal, takže jsem tu jako vždy na 8. No 8, znáš to. Naštěstí mě týpek neposlal do pryč, takže jsem vzal novou příklepovou vrtačku, roztáhl si kabely a zapojil to. Vše bylo prvotřídně nachystáno až na jedno ale. Odpojili nám elektřinu na dobu neurčitou. Děkuji, že mi pomáháte se neupracovat k smrti a snižujete tu můj dnešní pobyt. Tak jo, tak jo, kde je to koště… to pojistí vždy. Poletoval jsem tam s ním jak Saksána. Šéfik brzo pochopil, že dělám, že dělám. Proto mě poslal tahat těžké desky a stavět je okolo baráku. Sice na hovno práce, protože prkna jsou by očko 4-5 metrů a docela těžká, ale jsem placen jako hummer hand a jsem v práci. Takže vlastně win. Můj win dlouho netrval. Dal jsem si sváču a šef mi řekl, ať jdu hezky pryč. Na druhou stranu mi věnoval 15 placených minut. To mě zcela jistě nakrmí.
Jel jsem do centra, protože další dva lidé si vzpomněli, že ode mne chtějí pohled, takže jsem musel hezky naklusat do kýč šopu a něco normálního vybrat. Ještě jsem si koupil máslo a AUX kabel pro H. Protože Ludvik je někdy kokot a vezme si omylem, co není jeho. A já za to teď platím. Od centra je to kus do Extrastaffu, takže jsem šel pozdravit. Hlavním důvodem návštěvy bylo, že jsem potřeboval papíry, kam píšu, kolik jsem toho napracoval. Oni ještě dělali, že mi hrozně hledají práci, a já z rozpaků zapomněl na papíry. Ach jo…
Doma přišlo radikální rozhodnutí, a to zavolat do Apple, abych si mohl změnit kreditní kartu, ze které platím aplikace. Jsem totiž dlužníkem, a tak jsem si nemohl změnit kartu, dokud nezaplatím dluh. Jenže to není žádná prdel, když daný bankovní účet už neexistuje. Tři čtvrtě hodiny si mě přehazovali jako horký brambor, ale mělo to svůj výsledek. Konečně jsem si mohl stáhnout Pokémon Go. Ano, je to tak, stáhl jsem si to, neodsuzuj mě za to. Zatím mám jen bulbasaura na nulovém levelu.
Ještě předtím, než jsem volal do Apple, požil jsem tekutou paštiku… Ona totiž má delší nájezd. Telefonát proběhl naprosto v pohodě a potom se taky nic extra nedělo. Ovšem, když jsem se konečně rozhoupal k deníčku a chtěl opravit texty, usínal jsem po pěti slovech. Jen doufám, že to bylo v důsledku paštiky a ne mého deníčku. Tento stav trval asi hodinu a potom mě to pustilo. Já dodělal deníček a hodil ho na net.
S BFF jsme začali hrotit letenky. Jinak než hrotit to nenazveš, protože sice teď letenka může být dostupná, ale zase teď už nemusí. Skloubit dva lety, kdy já letím ze Zélandu a on z Prahy a máme se potkat v Bankoku, je bžunda. Samozřejmě, že jsme to zmastili a nyní mám pevný termín, kdy opouštím tuto zemi. Ještě si to nechám pro sebe, jen tak chvilka napětí.
Na druhou stranu bohužel pro mě mi napsala jedna slečna, ať letím s ní do Bankoku. A víš jak, po 8 měsících mám co dělat, abych se nevysral na BFF. Dělám prdel…
Dobrou.

IMG_1208

Tady pracuji…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s