Další galerie

27. 7. 2016

Víte, musíte se kulturně vzdělávat, to totiž odděluje lidi od opic.

IMG_1681

Dobrý den, milí fanoušci, myslím Maminku a Korektorku, i když si nejsem jist, jestli nejste fanoušci z donucení. Mám se skvěle. Vyspal jsem se do růžova, udělal jsem si skvělou snídani, napsal deníček a tak. Prostě všechno je skvělé. Jo, nečteš blbě, opravdu jsem to napsal. Jasně, že mě serou nějaké maličkosti, ale jebat. Je to tu prostě hrozně skvělé. Jenže slovo hrozně je zde použito v pravém slova smyslu. Proto se ještě jednou zopakuji. Je to zkurvená země a to je skvělé. Děkuji Bože za tuhle možnost.
O hodině x jsem vyrazil do města, abych zase nezkejsnul celý den doma. Ovšemže jsem chytal Pokémony, ale byla to spíš doplňková položka v plánu. Dokonce, jak mě viděla jedna slečna šaškovat s telefonem na kole, tak se i zasmála. Hned jsem ji sbalil a… dělám si prdel. Chytil jsem pár Pokémonu a jel dál do centra. Nyní, kdyby si to náhodou četl někdo z Christu, je mu dost nejasné, co budu dělat v centru. Trocha Street artu, rozpadlý kostel a botanická zahrada. To jsem už absolvoval, ale je zde i ještě jedna zajímavá budova, místní galerie. Je to opravdová galerie, a ne žádná sračka. Futuristická budova, co se nedávno dokončila, je menší, než se zdá. Ok, srovnání s Galerii umění 19. a 20. století v Praze je trošku nefér, ale na to já seru. Upřímně řečeno ani nevím, co k tomu říct. Jakože byly zde zajímavé práce, pěkné obrazy, někdy i sračky na můj vkus, ale nic s WOW efektem pro lajka. Nicméně stejně doporučuji navštívit galerii, protože je vždy dobré si rozšiřovat své obzory.
Mě ovšem nejvíc zaujaly plakáty na akce. Jsou ve stylu alá Národní divadlo. Jelikož jakýkoliv billboard od Národního divadla je pěkný pro kohokoliv a lehce rozpoznatelný. To není žádné fekál porno, které využívají samé trapné bubliny s akcemi a další píčoviny pro kokoty. Tohle je akt, čistá krása, ne sprosté sračky.
Než jsem opustil galerii, volala mi paní z Extrastaffu, že pro mě má práci na pátek. Co na to říct, aspoň, že tak. Když už jsem byl v centru, tak jsem neodolal naběhnout do botanické zahrady a nasbírat nějaké Pokémony. Házel jsem pokebaly jak zuřivej, padlo mi pár pěkných Pokémonu a bylo. Zavolali mi znovu z práce, že mě hrozně moc potřebují teď na letišti. Že bych dělal vocase. 15,30 a oni mi volají, že mě hrozně moc potřebují. To si jako děláte prdel, ne. Řekl jsem jim, že na letišti budu nejdřív za hodinu. Slečna zavěsila se slovy my se vám ozveme, ale nikdo se již neozval. To je jedině dobře, pracovat i kdyby od 4 do 6 je fakt výhra.
Večer opět přišel deníčkový čas a já lenivě opravoval dny. Během opravování se ke mně stavil V, abych mu ještě upravil letáček. Kecali jsme asi do 9 a on mi prozradil nějaké tipy do Thajska. Hlavně mi prozradil, že kurvy většinou chtějí 1 000, ale když s nimi trochu pokecáš a budeš se jim líbit, tak půjdou i za 500. Což po mém celibátu je velmi cenná informace. Dále prozradil skvělý trik, jak se vyhnout ladyboy. Takhle se to dělá: Přiletíš za slečnou s tím, že hledáš ladyboye. Každý tento úchylák se hned chytne a řekne ti, tady jsem, takže rychle běžíš pryč. A když je to opravdu slečna, řekne sorry, s tím ti nepomůžu. Já si dělal srandu, slečno… a jsi v suchu.
Jelikož můj odlet se nenávratně blíží, ale plány se nerýsují. Taky opravdu pochybuji, že by BFF něco plánoval. On má většinou všechno v píči, takže ani Thajsko ho nejspíš neovlivní. Takže budu muset sestavit nějaký plán… kdo mi chce pomoci?
Dobrou.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s