Netrefil jsem

2. 8. 2016

Naštěstí jen směr mi dělal problém. GPS s telefonem mě opět vrátila do reality.

barveni

Poctivě jsem si dnes přivstal, abych zase nedojel do práce o 3 hodiny později. Tři hodiny to sice nebyly, ale i tak dobrý výsledek. Dopomohl mi k tomu nákup a cesta do práce. Jako vždy jsem vyrazil v moment, když už bylo pozdě, a ještě šel do krámu. Naivní představa, že to ještě stihnu, mě potom hnala do práce tak dlouho, dokud jsem neocitl někde v píči, a bylo jasné, že zase jedu špatně. Značka směrem na Timaru, které leží jižně a můj cíl je severozápad, mi pomohla si tuto fatální chybu uvědomit. GPS mi to jen potvrdila, plus hodiny ukazovaly, že jsem již placen za jízdu na kole.
Půl hodiny po osmé jsem konečně po dálnici dorazil do práce. Poprvé, co mi týpek ukazoval na hodinky, jakože kde jsem. Jenže to nebylo takové to české kde seš vole, hrozně tě tu potřebujeme. Kiwákům je to naprosto jedno, hlavně ta jejich práce vůbec nespěchá.
Chvíli mě poslal třídit spojovací prvky. Potom jsme si dali kafíčko a já šel povolovat šrouby. Chápeš jo, jaké bomby jedu. Ovšem mě to docela baví, protože nedělám naprosto stejnou práci celý den a učím se třídit věci. Mají to tam dobře uspořádané. Po obědě jsem dostal masku a šel barvit spojovací kousky v sudu. Držel jsem to v ruce, namáčel a potom házel do beden. Sluníčko svítilo natolik, že jsem byl jen v tričku, chápeš to, kurva. Já chodím v polovině zimy v tričku. To mě baví… Jak jsem barvil, došel jsem až na takové kousky, co se blbě držely v ruce. Takže během chvilky mi jich do soudku napadalo tolik, že jsem tam další nemohl ponořit. Řekl jsem to nadřízenému, on že to tam mám nechat, ale víš, já už tam nemůžu namáčet další. Jo až tak, kámo, ok…
Nakonec jsem třídil trubky a prkna. Hezky to uteklo a moje Tour de Christchurch se blížilo. Týpek mi na rozloučení řekl, ať dorazím zítra. Já na něj mrknul a dodal na osmou jo. Jen se zasmál.
Štrádoval jsem si to hezky po silnici a přemýšlel nad tím, kde jsem přes den udělal chybu. Cesta je totiž téměř rovně. Jenže rovně neznamená po hlavní. Přesně tak, odbočil jsem jak vocas. Je zde jedna silnice, kde je zákaz kol, ale cyklostezka je nejvíc na hovno, protože musíš dát přednost autům, co vyjíždějí z ulic, které křižují stezku, a to je voser. Takže na to seru a jezdím po silnici. Zase se objevil jeden ohleduplný řidič, který mi měl potřebu svým troubením 7 metrů za mnou připomenout, že tam nemám co dělat. Chtěl jsem sem napsat, co jsem mu řekl, ale potom mi došlo, že je to až moc vulgární a hlavně nevím, jak se to píše azbukou. Konečně jsem si také stopl čas, jak dlouho mi to trvá z práce. Musím podotknout, že buď se mi jezdí líp z práce, nebo je cesta z kopce. Taková ta relativní rovina. Domu jsem jel 29 minut a je to 14 km. Pff, to je moc, ráno budu muset vyrazit opravdu včas a budu rád, přijedu-li v čas.
Spěchal jsem k H na pimpong. Soustředil jsem se jak nikdy a rychle se vysprchoval, udělal překvapivě kuře a potom mě překvapilo jedno zjištění. Normálně Porsche Macan v drag race je pomalejší než Audi Q3 RS. No pochopil bys to…
K H dorazili i V, P a D. Já s velikým nadšením všem vyprávěl, jak trénuji na kole. Ovšem na pimpongu jsem toho ještě nenatrénoval dostatek, všichni mě ponížili. Asi málo kafe, paštiky a piv. S H jsem se podělil plánem ohledně túry. Dokonce se k nám možná přidá V na svoje narozeniny. To jsem zvědav, hlavně chce den před tím slavit. Ok, good luck. Na neděli máme domluvenou párty s H a minimálně D se k nám připojí. Takže neděli asi budu dopisovat v pondělí, aspoň v to doufám. Nechci si ještě vozit deník do Thajska. Vše hezky dodělám a čau.
V devět hned po chycení jednoho Pokémona se moje nožky opíraly o šlapky a ručičky mě vedly domu. Čajíček mě posilnil k psaní deníčku…
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s