Čtyři stěny a počítač

4. 8. 2016

Udělal jsem trošku práce, ale ne tam, kde bych chtěl. Vymýšlel, co budeme dělat s BFF v Thajsku, a užíval si britské počasí.

IMG_2501

Zodpovědnost a já jsme se vzbudili v 6,15, abych přijel do práce včas, jako fakt včas. Ovšem můj budíček se kryje s dalšími lidmi, a tak vznikla fronta do koupelny. To mě dokáže nasrat. To, že sis přivstal, potom každou sekundu ztrácí na hodnotě. V kuchyni mě však čekalo příjemné překvapení. Maďar mi řekl, že jsem zaplatil za ubytování tento týden dvakrát. Já jsem na sobě nic nedal znát, i když mi bylo jasné, že jsem neplatil 2x. 150 zpět, proč ne, viď. Teď předběhnu… večer jsem koukal na platby, tak jsem přišel na to, že jsem opravdu platil 2x. Ještě, že jsou tu tak hodní lidé. Maďar mi ještě řekl, ať si zavolám do práce, jestli dnes makají. Venku chcalo jako svině, už jsem uvažoval nad jiným oblečením. Jen jsem se na něj usmál a řekl, že do práce prostě jedu. Uřízl jsem si sousto a nesl do úst, do toho mě vyrušil telefon. Nee, já chci jet do práce… Maďarova předpověď byla vyplněná. Dnes se nejde kvůli počasí. Fajn!
Ovšem na druhou stranu nejde se do práce… Zavolal jsem BFF zkontrolovat, jestli si udělal mezinárodní řidičák. Docela mě překvapil, že to všechno nenechal na poslední den. Dal jsem mu ještě pár úkolů a řekl, že bych mohl opět jet na zimu na Zéland, kdybych náhodou potřeboval prachy. Chudák to těžce nesl, takže se na to vyseru. Kdyby to byl podzim nebo jaro, tak jo, ale takhle je to shit. Přijdu opět o moje narozky, Vánoce, Silvestra a BFF narozky podruhé a to nechceš.
Na blogu jsem udělal galerii za červenec, jestli jsi to ještě neviděl, určitě si to nenech ujít. Tady milá Korektorka totiž češtinu neopravuje, takže se můžeš pobavit u popisků. Po obědě jsem začal třídit věci, co si beru s sebou a co ne. Protože první let je zavazadlo do 20 kg a potom 30. Super výhra, ale aspoň budu moct něco přivézt z Thajska. Nyní mám místo minimálně na 10 čokolád. Další dilema s balením se týká praní. Mám prát věci, nebo se na to mám vysrat? Protože si stejně myslím, že až dorazím domu, tak i když řeknu, že je to vyprané, Maminka mi to jistě přepere ještě jednou. Takže nevidím důvod to prát. Na druhou stranu bych to ovšem udělat mohl. Hmm, pojďme na to napsat úvahu…
Taky jsem zjistil, že jsem někde projebal, jinak to nenazveš, můj pásek s nářadím. Nechtělo se mi tomu věřit, protože jsem byl přesvědčen, že jsem si ho ještě málem zapomněl poslední den v práci jako hummer hand. Ovšem přeryl jsem pokoj 2x a nic. Je mi z toho smutno… Chtěl jsem to někomu věnovat. Nahlásil jsem to do Extrastaffu a třeba se někdo ozve.
Aktivně jsem koukal na videa o Thajsku, abych načerpal inspiraci na naší cestu. Na druhou stranu to BFF nijak nehrotí, takže já taky ne. O historii jsem toho našel dost, ale zajímavá turistická místa ani ne. Já bych chtěl nějaké vzrušení, jasně, kurvy párty, ale teď se přenesme přes zvířecí pudy… Chci se jet potápět. Někde najít skály na skákání. Jezdit na skůtrech, čtyřkolkách a lodích. Prostě takovéhle věci pro děti mě baví.
Na šestou jsem dorazil k H. Tam bylo vše jako obvykle, až na to, že pimpong jsem těžce nezvládl. H mě zničil asi bambilión nula… skoro jsem se rozbrečel. Jak jsme seděli venku, tak mi došlo, že jsem začal chodit jenom v mikině. Samozřejmě dokud neprší, ale pokaždé když k němu jedu, mám na sobě jen mikinu. Teď chápu Anglány, že chodí jen ve svetrech. Ono, když na to najedeš, tak už je to potom v pohodě.
S prací to na zítra vypadá bledě. Proto mám seznam věcí, co potřebuji udělat. Každý den se mi totiž osvědčuje, že mít to sepsané je daleko lepší. Různé věci mě napadají v průběhu dne, ale jak si je nepíšu, tak v tom mám chaos. Takhle na papíře těch úkolu nemám zas tak málo.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s